Skript Silindi.

Thraenkost

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Skriptleri sildim.

Son düzenleme:

Avioteto

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
İşte Minecraft Türkiyenin Hali . Tanımadığınız Adamlarla Sunucu Açmayın . İlk Skripti Birlikte Kodlarsınız . Dost Sanarsınız . Ona Uzak Masaüstünüzü Bile Emanet Edersiniz ! Sonra Ufak 1 Tartışma Olur İlk Skripti Uzak Masaüstünden Sİler . Sonrada Paylaşır . Daha Sonrada Size Şantaj Yapar .
- Ya Beni Geri Alırsın Yada Paylaşırım
Affedersenizde Yapacağı Şey Bellidir . Sunucuyu Kökünden Silmek . 2 Gün Önce Bizle Oyun Oynayan , Benden Yardım İsteyen Knk Diyen Ve Benim Kardeşim Dediğim Adam En Ufak Tartışmada Anında Silebiliyormuş Bizi .

- Kendisini Tebrik Ederim . Çünkü Bize Gerçek Yüzünü Gösterdi .

"Unutmayın hiçbir Zaman Bir Dost Kaybetmessiniz , Sadece Kimlerin Gerçek Dostunuz Olduğunu Anlarsınız " Ts Eliot

- İyi Forumlar

MagmaBoySF

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İşte Minecraft Türkiyenin Hali . Tanımadığınız Adamlarla Sunucu Açmayın . İlk Skripti Birlikte Kodlarsınız . Dost Sanarsınız . Ona Uzak Masaüstünüzü Bile Emanet Edersiniz ! Sonra Ufak 1 Tartışma Olur İlk Skripti Uzak Masaüstünden Sİler . Sonrada Paylaşır . Daha Sonrada Size Şantaj Yapar .
- Ya Beni Geri Alırsın Yada Paylaşırım
Affedersenizde Yapacağı Şey Bellidir . Sunucuyu Kökünden Silmek . 2 Gün Önce Bizle Oyun Oynayan , Benden Yardım İsteyen Knk Diyen Ve Benim Kardeşim Dediğim Adam En Ufak Tartışmada Anında Silebiliyormuş Bizi .

- Kendisini Tebrik Ederim . Çünkü Bize Gerçek Yüzünü Gösterdi .

"Unutmayın hiçbir Zaman Bir Dost Kaybetmessiniz , Sadece Kimlerin Gerçek Dostunuz Olduğunu Anlarsınız " Ts Eliot

- İyi Forumlar
kardeşim sana katılıyorum SkyWild Arkadaşımızı Bu hareketi yüzünden tebrik ediyorum. Afferim!

Thraenkost

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Ben skriptleri 2 3 yere yedek aldım.
Geri yükledim hatta. Ama @MutanPanda izin vermedi.
Sonra kaldı öyle. Serveri silmek gibi hiçbir amacım yok benim. Ben hayatımda sadece 1 kere server batırdım oda süresi bittiği içindi. Yani siz bilirsiniz.

Ben çalıştığım serveri niye silmeye çalışayım ?
İzin verseydiniz şifreyi değiştirmeseydiniz yüklücektim. Yaw ben kaç yere yedek aldım o skriptleri
Bu serveri silmeye çalışmamı mı gösteriyor ?

Bana burada hiç şey yapmaya çalışma. Sanki bana yüklettirdiniz skriptleri.
Size dedim ya silerim yada dost oluruz diye. Ancak izin vermediniz.
Yani benimde hakkım var. Gidip "haram" olsun diyebilirim.
Ama demedim. Yani benim teklifim hala geçerlidir. "Barışalım" ?

Avioteto

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben skriptleri 2 3 yere yedek aldım.
Geri yükledim hatta. Ama @MutanPanda izin vermedi.
Sonra kaldı öyle. Serveri silmek gibi hiçbir amacım yok benim. Ben hayatımda sadece 1 kere server batırdım oda süresi bittiği içindi. Yani siz bilirsiniz.

Ben çalıştığım serveri niye silmeye çalışayım ?
İzin verseydiniz şifreyi değiştirmeseydiniz yüklücektim. Yaw ben kaç yere yedek aldım o skriptleri
Bu serveri silmeye çalışmamı mı gösteriyor ?

Dostum Bu Adama Bunu En Az 10 Kere Yapmışsın . Çağrıda Şahidi Bile Var Adamın . Adam Diyo Öyle Yapma . Lütfen Düzelt .
Ancak Sunucu Adamın Olmasına Rağmen Sen İnatla Kendi Kafana Gidiyosun . Yapma Diyor .Sonra Sen Gidiyorsun Skripti Siliyorsun .
şu an Haklı Olmayan Tek Kişi Sensin Ve İyice Batıyosun . Bu Forumdada Kimsenin Seni Haklı Bulucağını Şahsım Adıma Düşünmüyorum .

MutantPanda

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
SkyWild arkadaşımızı bu hareketinden dolayı tebrik ediyorum.Gerçek yüzünü gösterdi.Arkadaş forumda küfürbaz felan demiş.Hak vermez felan.Siz benimde yerimde olsaydınız şimdiye bu çocuğu çoktan banlamış olurdunuz.İlk hatasında bir şey demedim.Yaptığı şey ney biliyormusunuz?Benim görüşlerime karşı çıkmak ve sanki o sunucunun sahibi,ben onun arkadaşıyım.Kaç kere onu uyarmama rağmen hep karşı geldi.Hiç ciddi olmadı.İlk başta güvenmemiştim.Sonra uzak masaüstü bağlantısını verdim.Böyle olacağını bilseydim hayatta vermezdim.

Thraenkost

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Neyse. Siz bilirsiniz. Ben gidiyorum siz kendi halinizle takılın. Çatışmaya gerek yok öyle.
@MutantPanda sen uzak masaüstünü değiştirdiğin için yükleyemedim. Kendiniz yüklersiniz artık hiç umrumda değil.

MagmaBoySF

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Dostum Bu Adama Bunu En Az 10 Kere Yapmışsın . Çağrıda Şahidi Bile Var Adamın . Adam Diyo Öyle Yapma . Lütfen Düzelt .
Ancak Sunucu Adamın Olmasına Rağmen Sen İnatla Kendi Kafana Gidiyosun . Yapma Diyor .Sonra Sen Gidiyorsun Skripti Siliyorsun .
şu an Haklı Olmayan Tek Kişi Sensin Ve İyice Batıyosun . Bu Forumdada Kimsenin Seni Haklı Bulucağını Şahsım Adıma Düşünmüyorum .
Avioteto haklı bu olaya şahit olmuş durumdayım.

Thraenkost

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Ben zaten hatamı kabul ediyorum. Yani savaşmaya gerek yok.
Size kalmış bir şey.

MeeRach

Vi3e
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Karışmak istemezdim fakat sırf skriptleri siz kodladınız diye böyle bir şey yapmanıza gerek yoktu. Zaten skriptlere bakıldığında da skript bilen bir kişinin kullanmayacağı türden skriptlerdir bunlar. Ne paylaşmaya gerek var, ne de böyle bir şey yapmaya. Kendinize çeki düzen verin. Şu çocukça hareketlerinizi bırakın da Türkiye'den adam akıllı 2-3 tane sunucu çıksın.

Thraenkost

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Ben zaten burada şahit aramıyorum.

Karışmak istemezdim fakat sırf skriptleri siz kodladınız diye böyle bir şey yapmanıza gerek yoktu. Zaten skriptlere bakıldığında da skript bilen bir kişinin kullanmayacağı türden skriptlerdir bunlar. Ne paylaşmaya gerek var, ne de böyle bir şey yapmaya. Kendinize çeki düzen verin. Şu çocukça hareketlerinizi bırakın da Türkiye'den adam akıllı 2-3 tane sunucu çıksın.
Zaten skriptleri sildim
affedeceklerse affederler.
onlar bilir.

MeeRach

Vi3e
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben zaten burada şahit aramıyorum.

Zaten skriptleri sildim
affedeceklerse affederler.
onlar bilir.
Affedersin, sana bu hakkı kim veriyor? Sunucuda yetkili olman veya skriptleri kodlaman önemli değil. Önemli olan bu skriptlerin sunucu dosyaları içine girmesi ve kullanılması. Küçük de olsa bir telif hakkı payı vardır sunucu dosyalarının. Böyle bir şeyi senden beklemezdim.

Thraenkost

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Affedersin, sana bu hakkı kim veriyor? Sunucuda yetkili olman veya skriptleri kodlaman önemli değil. Önemli olan bu skriptlerin sunucu dosyaları içine girmesi ve kullanılması. Küçük de olsa bir telif hakkı payı vardır sunucu dosyalarının. Böyle bir şeyi senden beklemezdim.
Ben zaten hatamı kabul ediyorum diyorum.
Yani arayı biraz düzelttik gibi. Ama konuşacaz az.
Zaten böyle bir şeye hakkım yoktu.

MeeRach

Vi3e
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben zaten hatamı kabul ediyorum diyorum.
Yani arayı biraz düzelttik gibi. Ama konuşacaz az.
Zaten böyle bir şeye hakkım yoktu.
Umarım ki böyle bir şey bir daha olmaz. Hem sizin adınıza hem de Türk sunucuları adına.