Skript Versiyon Uyuşmazlığı

GoldenWitchTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar serverımda yaklaşık 15-20 tane script var ve gerçekten ilk skript versiyonundan sonuncusuna kadar denedim hiçbirinde 0 error alamadım. Diyeceksiniz ki scriptlerin bozuk ***. Aslında tüm scriptler hatasız çalışıyo fakat kendi versiyonlarında. Atıyorum A scripti versiyon 1 de 0 hata alıyoken B scripti 20 hata alıyo komutları algılayamıyo. Sonra diyorumki hee ozaman versiyon 2 yi yükliyim B'nin komutlar düzelsin. Versiyon 2'yi yükleyince B 0 hata alıyo bu sefer A 50 hata veriyo komutları algılamıyo yine. Yani artık kafayı yicem beyler varsa bu işin bileni gelsin bi yardım etsin bana 2 aydır uğraşıyoruz serverı yapmaya %98 bitti şu son rütuşları atıcaz şöyle tatsız olaylar oluyo discord adresimi bırakıyorum, bilen anlayan gelsin server detaylarından bahsediyim serverı gezdiriyim sonrada yardımcı olabilirse ettiği yardım için vereceklerimden bahsedeyim. Şimdiden hepinize teşekkür ediyorum iyi forumlar dilerim.

GoldenWitchTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tuske de varmıydı acaba?

Yardımınız için çok teşekkürler bu arada.

ColKaplani

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Malesef Elimde Tuske Yok Araştırıp Bulup Yeniden Buraya Atarım

Blueyescat

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Her şeyin son sürümünü kullanmalısın, eğer çalışmıyorsa scriptleri düzeltmelisin. Bunları yapmazsan ya scriptleri sil ya da sunucuyu açma. WildSkript kullanan scriptler varsa diğer addonlara taşımadan hiç açma.