Skript Yazma Programı | Milli Program // CheartMan

Böyle Programlar Yapılmalımıdır ?

• Kullanılan toplam oy
    31

CheartMan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bildiğiniz üzere fazla bilinmeyen veya yapılmamış kodlama üzerine milli programlarımız yok. Bende şöyle bir şey düşündüm neden skript dilini ortaya dökmüyorum diyerek Asp VB.Net ile böyle bir program oluşturdum. içinde eventlerden tahmini %35 Ana methotlardan (on,if) %20 gibi öne döktüm.

Bana ulaşmak istiyorsanız skype adresim (ferhat.sahin64) programı geliştirmeme yardım edecekseniz ekleyebilirsiniz.
Facebook: https://www.facebook.com/cheartman0
Link yaz ayında güncellencek :) Yeni versiyon geliyor hazırlanın bence.

Son düzenleme:

Onuuk

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Böyle projelere destek vermek gerektiğini düşünüyorum

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Program gayet güzel olmuş. Tam anlayamasamda SublimeText, Notepad+ gibi bir program yapmışsın. Gayette güzel olmuş. Programı indirip bir kaç satır skript yazdım. Kat etmen gereken çok yol var. Umarım ilerde adını duyarız, başarılar Ferhat.

CheartMan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
şu an Tekrardan güncelledim Skriptteki Eventlerin Hepsini Geçirdim. Bir kaç şey daha var Select Düzenlenecek Skript Bölümünde Eventler vs.
Bu Arada Konuda Tam Bahsetmemişim Bu Programda Oluşan Skript Bu Programda Okunur Notepad++ Da okunmuyor yani benimkinde okumuyor. bir nevi koruma gibi düşünün.

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
şu an Tekrardan güncelledim Skriptteki Eventlerin Hepsini Geçirdim. Bir kaç şey daha var Select Düzenlenecek Skript Bölümünde Eventler vs.
Bu Arada Konuda Tam Bahsetmemişim Bu Programda Oluşan Skript Bu Programda Okunur Notepad++ Da okunmuyor yani benimkinde okumuyor. bir nevi koruma gibi düşünün.
İsteyerek yaptığın bir şey değil. Senin programında renkli olduğu için diğer yazı editörleri renk kodlarınıda koddan sayıp, öyle gösteriyor. Hem ben istediğim yerde açamayacaksam neden kullanayım ki?

CheartMan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
İsteyerek yaptığın bir şey değil. Senin programında renkli olduğu için diğer yazı editörleri renk kodlarınıda koddan sayıp, öyle gösteriyor. Hem ben istediğim yerde açamayacaksam neden kullanayım ki?
Yanlız Sen Anlamadın Koruma Amaçlı Skript İçeriği Gizleniyor... Kimse Çalmasın Diye İleriki Sürümde Şifrelence Sadece Şifre İle Açabilecen... Tam Bir Koruma Yapcam .

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Yanlız Sen Anlamadın Koruma Amaçlı Skript İçeriği Gizleniyor... Kimse Çalmasın Diye İleriki Sürümde Şifrelence Sadece Şifre İle Açabilecen... Tam Bir Koruma Yapcam .
He ben bu sürümü kullansam adam bunla girse korumayı kırdı. Artık heçkırız!

CheartMan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Hayatımda Sevmediğim Şeylerden Biri Benimle Dalga Geçilmesi Lütfen Tabırlarına Dikkat Et. Ben Neden Programın Sloganını Kolay Skript Yazma Diye Söylüyorum Biliyormusun. İşte Bu Yüzden

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Hayatımda Sevmediğim Şeylerden Biri Benimle Dalga Geçilmesi Lütfen Tabırlarına Dikkat Et. Ben Neden Programın Sloganını Kolay Skript Yazma Diye Söylüyorum Biliyormusun. İşte Bu Yüzden
Böyle şeyler ile gelki güzel diyelim. Böyle olacaksa bunu kullanırım. Ama SublimeText gibi temalar, eklentiler birçok şey ekle. Sublime Text diye araştırırsan diyeceklerimi anlarsın. :)

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Bul ve değiştir özelliklerini ekleyebilirsin.
Tab attıktan sonra backspace atınca direk 1 tab geriye gitmeli bence.
Kodlama dilini değiştirmeyi ekleyebilirsin UTF-8 v.s.
Yeni dediğinde veya yeni bir dosya açtığında NotePad++'daki gibi yukarda 2 sekme açılabilir.
Aşşağıda kaç satır kaç harf olduğu v.s bilgiler yazabilir.
Arkaplan rengi değiştirme ekleyebilirsin.
Renklendirmede sorun var; elimle send yazdığımda turuncu oluyor fakat kopyala yapıştır yaptığımda olmuyor. Bunuda düzeltirsen iyi olur.

Şimdilik bu kadar Başarılar.

CheartMan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
CTRL + C / CTRL + V İle Oluyor ama onuda eklerim Teşşekkürler Bu Arada Yeni Versiyonu Geliyor Hazırlanın.

TheElectroFox

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
güzel program hoşuma gitti
ben yeni başladım skript yazmaya olayı çözdüm fakat tek sıkıntım deneyim
deneyim den kastım bütün eventleri veya kodları bilmemem
squery yi skriptte nasıl kullancam bilmiyorum mesela
vb vb.
ama bu skript yeni başlayan kişileri teşvik edebilir ve gayette güzel.

biraz konuyu hortlatmış oldum ama inşallah program duruyodur her halinde olsa işime yarar

bioflugel

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
vallahi simdi indiriyom guzele benziyo boyle konulara destek vermek lazim super kardesim iyi gunler iyi programlar :)
ve programi indiremiiyom link kirik

Efsunger

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Fena değil fakat bana sorarsan elle notepad kullanarak yapmak daha koklaay.