Skript yazmayı bilenler BAKSIN! Skript'er aranıyor...

Greyder

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba FORUM halkı, bugün sizlerle alım için karşınızdayım. Benim bilirsiniz belki LastWORLD bi' survival sunucum var ve bu sunucum için bi' Skript'er arıyorum. Skript'er tek yetkili değil hem de dost olacak bizim ile :) bizim yetkililerimizin hepsi sadece bir yetkili değil hem dost hem yetkili :) Örnek : @Kronik2143 Mimar'ı mız fakat Mimar değilde dost'um :) İşte böyle bir Skript'er arıyorum tabi Skript'ten iyi anlıyan biri olması lazım yazabilen anlıyan önüme hazır skriptleri koymuyacak, kendisi yapacak.

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-**-*-*-*-*-*-*-*

BAŞVURU FORM'U :

ADIM :
SOYADIM :
YAŞIM :
MİNECRAFT KAÇ YILDIR OYNUYORUM :
SKRİPT BİLGİM NEDİR :
GUNDE KAC SAAT ONLİNEYİM HAFTA İCİ/ HAFTA SONU :
ILETİŞİM ADRESİM : (skype)
SKRİPT YAZMADA NE KADAR HIZLISIN VE NE KADAR BİLGİLİSİN? % LİK OLARAK :

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-
Form'umuz budur, başarılar.

ScTruntle

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Adım:Gökhan
Yaşım:17
Skript Bilgim:Size yetecek kadar var fakat çok profesyonel değilim.
Online durumum: İşte burası önemli,ben size yardımcı olabilirim fakat sadece haftasonları girebiliyorum oda bana bağlı beni bir çalışan olarak değilde istediğin skriptleri yazan biri gibi görebileceksen yardımcı olurum.(Demek istediğim şu ki beni çalışan olarak değilde arada bir isteklerini yerine getiren biri olarak görürsen bir nevi arkadaş diyelim o zaman yardımcı olurum okulum nedeniyle hiç belli olmuyor o yüzden üzmek istemiyorum)
Skirpt yazma hızım: 1 saatte hallederim tabii skripte bağlı.
Dipnot:Sen beni tanıyorsun Ufukla server ortağı olmuştunuz bende ufukla ortaktım.