İstek Skriptte yazılabilir mi

DarkDayszsz

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Moblari skript ile savastırabilir miyiz. Hatta daha ilersi moblar ile takım olabilir miyiz.(Hepsi ile degil ornegin /takimekle yazinca karsimizdaki moba bizim takımdan olucak)

furkan3000

Obsidyen Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
62
Ruh hali
Moblarla takım olmak /team komutu ile skriptsiz yapılıyor, bir mobu diğerine saldırtmakta mümkün, yine komutlarla moblardan birinin uuid'ne sahip bir iksir şişesini diğer moba atarak birbirlerine sinirlenmesi sağlanabiliyor nasıl yapıldığını öğrenmek için tıkla . Skript içince komutları kullanarak yapabilirsin, bir iki gün beklersen yapıp atabilirim.

DarkDayszsz

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Moblarla takım olmak /team komutu ile skriptsiz yapılıyor, bir mobu diğerine saldırtmakta mümkün, yine komutlarla moblardan birinin uuid'ne sahip bir iksir şişesini diğer moba atarak birbirlerine sinirlenmesi sağlanabiliyor nasıl yapıldığını öğrenmek için tıkla . Skript içince komutları kullanarak yapabilirsin, bir iki gün beklersen yapıp atabilirim.
Çok teşşekürler. Beklemedeyim. Bir de şöyle bir şey olabilir mi örneğin ben bir mobu takımıma ekledim sonra benim yanıma başka bir mob yaklaşınca ona saldırması sağlanabilir mi.

furkan3000

Obsidyen Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
62
Ruh hali
Çok teşşekürler. Beklemedeyim. Bir de şöyle bir şey olabilir mi örneğin ben bir mobu takımıma ekledim sonra benim yanıma başka bir mob yaklaşınca ona saldırması sağlanabilir mi.
bu gün öğleden sonra yazmayı düşünüyorum, saldırı kısmı bir miktar basit kalacak gibi ama detaylı araştırınca veya denerken birşeylerle geliştirebilirim.