Sky Blockta Nasıl Gelişirim

EfePvp1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba Arkadaşlar Benim Adım Efe Bugün Nasıl SkyBlockta Gelişilir Onu Söleyin Lütfen

Alphatex

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Skyblock, küçük bir havada duran adada (yani platformda...) başlayıp, orada bulunanlar ile gelişip, diğer adalara kadar gidip, oradaki bulunlarıda toplayıp kendini geliştirmendir diye biliyorum, yanlışsam düzeltin.
Sana bir kaç tavsiyem olabilir,
* 1.si hızlı olman, yani etrafındaki şeylere bakmadan direk önüne ne geliyorsa hızlıca kazıp gelişmen..
* 2.si eşya tariflerini iyi bilmen, çünkü skyblockta başladığın adada genellikle, ağaç, çimen, taş ve kömür madenleri olur. Ağacın odunlarını kazıp itemler yapabilirsin, tabi hızlıca.
* 3.sü akıllıca düşünmen, kurnaz olman demek istiyorum.

xkaanboran

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Benim bildigim skyblock ta tek bir ada vardır cobblestone generetor yaparsın öyle öyle gelişirsin serverlerde daha rahattır tabi 1 tane ağaç vardır ortada onunla kazma VB...

iZeckGH

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hileciysen ;
CobbleStone Generator yap Nuker bırak
Eger Emektar isen ;
CobbleStone Generator yap. Kaz.
Adanı genişlet.
Görevleri yap.
Farm yap.
Iron Farm [Yabancı sunucuların genelınde yok fakat Turk sunucuların hepsınde var]
Kend Marketni Kur.
Tamam :)
Zenginsin Avanak Avanak dolasırsın bundan sonra.

SüperAhmet

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hileciysen ;
Eger Emektar isen ;
Adanı genişlet.
Görevleri yap.
Farm yap.
Iron Farm [Yabancı sunucuların genelınde yok fakat Turk sunucuların hepsınde var]
Kend Marketni Kur.
*10karaktersavarbendeaynılarınıdiyorumbuözeliiknedenbuforumdayok*

LoudCloin

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ilk olarak zaten klasik şeyler kırık taş makinası yap onları kır adanı genişlet tabi blok hlainde deil onları basamak yapki daha fazla blok olsun adanı genişlet levelini atla artık hangi sunucuda oynuyorsan mob yeri vardır muhtemelen orada inekleri öldür deri ve level kas deri ile deri set yaparsın artık :D bende tam bilmem sky'ı bildiklerim bunlar :(

EfePvp1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Skyblock, küçük bir havada duran adada (yani platformda...) başlayıp, orada bulunanlar ile gelişip, diğer adalara kadar gidip, oradaki bulunlarıda toplayıp kendini geliştirmendir diye biliyorum, yanlışsam düzeltin.
Sana bir kaç tavsiyem olabilir,
* 1.si hızlı olman, yani etrafındaki şeylere bakmadan direk önüne ne geliyorsa hızlıca kazıp gelişmen..
* 2.si eşya tariflerini iyi bilmen, çünkü skyblockta başladığın adada genellikle, ağaç, çimen, taş ve kömür madenleri olur. Ağacın odunlarını kazıp itemler yapabilirsin, tabi hızlıca.
* 3.sü akıllıca düşünmen, kurnaz olman demek istiyorum.
Tm Deniceğim Yorumun İçin Teşekkürler :)

Benim bildigim skyblock ta tek bir ada vardır cobblestone generetor yaparsın öyle öyle gelişirsin serverlerde daha rahattır tabi 1 tane ağaç vardır ortada onunla kazma VB...
Bi Sunucuda Milletin Adasınıda Görmüştüm :)

Hileciysen ;
Eger Emektar isen ;
Adanı genişlet.
Görevleri yap.
Farm yap.
Kend Marketni Kur.
Sağol Nuker İçinde :D :D

Ilk olarak zaten klasik şeyler kırık taş makinası yap onları kır adanı genişlet tabi blok hlainde deil onları basamak yapki daha fazla blok olsun adanı genişlet levelini atla artık hangi sunucuda oynuyorsan mob yeri vardır muhtemelen orada inekleri öldür deri ve level kas deri ile deri set yaparsın artık :D bende tam bilmem sky'ı bildiklerim bunlar :(
Sağol :D

Krumb069

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1

Barisoncu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Eğer adana level kascaksan:
Taş tuğla ile ada yapmanı öneririm.
- Vip isen Elmas blok , zümrüt blok , altın blok tan yapmanı öneririm
İlk başta Marketi incele hangisi iyi para veriyosa ondan dev bi farm yap otomatiğini
Afk ile kırıktaş veya ipeksi kazman varsa taş makinesi yap f11 ile kaz afk olmak istiyorsan
Exp istiyorsan Görev yap yada Explik Mobtrap yap
Iron farm , Gold Farm yap [ Demirle huni piston fln yapabilirsin , Altınla blok yapıp ada levelini attırırsın.]
Daha çok yapılacak şey varda sen bunları yapta :)

EfePvp1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eğer adana level kascaksan:
Taş tuğla ile ada yapmanı öneririm.
- Vip isen Elmas blok , zümrüt blok , altın blok tan yapmanı öneririm
İlk başta Marketi incele hangisi iyi para veriyosa ondan dev bi farm yap otomatiğini
Afk ile kırıktaş veya ipeksi kazman varsa taş makinesi yap f11 ile kaz afk olmak istiyorsan
Exp istiyorsan Görev yap yada Explik Mobtrap yap
Iron farm , Gold Farm yap [ Demirle huni piston fln yapabilirsin , Altınla blok yapıp ada levelini attırırsın.]
Daha çok yapılacak şey varda sen bunları yapta :)
İyi Yaparım :D