Yardım Skyblock blok koyarken drop ve huni tıkanma sorunu

RebornCraft

play.RebornCraft.pw
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İyi günler, skyblock sunucumda geçtiğimiz günlerde 2 sorun yaşandığını fark ettim

1- Blok koyarken adası büyük olan oyuncuların belirli noktalarda koyduğu bloklar esnasında adada bulan kişilerde drop (ani fps düşüşü) yaşanıyor, forumlarda çok aradım lakin NET bir çözüme ulaşamadım.

2- Huniler bir anda aktarırken aktarmayı durduruyor ve itemler huninin içinde kalıyor yani huni tıkanıyor, huni hızlarını v.s değiştireyim dedim yok olmuyor ve bu olay herkesin adasında gerçekleşmiyor anlık olarak örneğin 2 kişinin adasında huniler aktarmıyor, forumlarda çok aradım lakin NET bir çözüme ulaşamadım.

Oyun sürümü paper spigot 1.8.8

Ender Oyuncu

MC.ENDEROYUNCU.COM
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
İyi günler, skyblock sunucumda geçtiğimiz günlerde 2 sorun yaşandığını fark ettim

1- Blok koyarken adası büyük olan oyuncuların belirli noktalarda koyduğu bloklar esnasında adada bulan kişilerde drop (ani fps düşüşü) yaşanıyor, forumlarda çok aradım lakin NET bir çözüme ulaşamadım.

2- Huniler bir anda aktarırken aktarmayı durduruyor ve itemler huninin içinde kalıyor yani huni tıkanıyor, huni hızlarını v.s değiştireyim dedim yok olmuyor ve bu olay herkesin adasında gerçekleşmiyor anlık olarak örneğin 2 kişinin adasında huniler aktarmıyor, forumlarda çok aradım lakin NET bir çözüme ulaşamadım.

Oyun sürümü paper spigot 1.8.8

Bu huni sorunu paper spigot 1.8.8 ile kaynaklı sanırım size önerebileceğim en iyi ayar şudur huni bugu için.

hopper-transfer: 16 hopper-check: 16 hopper-amount: 32

Diğer sorun olarak drop yiyen yerleri wand ile set 0 çekin sorun orada düzelecektir kökten bir çözüm olarak henüz bir bilgim yok ama spigot sürümünü değiştirirseniz tahminen çözülür.

AnadoluHost

Anadoluhost.com.tr
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
yukardaki yazıyı ben devam ettireyim:
FPS Drop yiyen yerlerle ilgili sorun biomlardan ve lighting upgradelerden kaynaklı genel bir bug, ikisinden birisinden oluyor genenlde. Eskiden sunucu açtığım vakitler haftalarca başımın belası olmuştu.
O bölgelerin biomunu değiştirmeyi deneyin, , sunucuda oyuncuların biom değiştirmesini yasaklayın, özelliği sadece viplere verin. Sorun bende bu şekilde çözülmüştü. Bu işe yaramazsa world edit ile fix-lighting yapmayı deneyin.

RebornCraft

play.RebornCraft.pw
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu huni sorunu paper spigot 1.8.8 ile kaynaklı sanırım size önerebileceğim en iyi ayar şudur huni bugu için.

hopper-transfer: 16 hopper-check: 16 hopper-amount: 32

Diğer sorun olarak drop yiyen yerleri wand ile set 0 çekin sorun orada düzelecektir kökten bir çözüm olarak henüz bir bilgim yok ama spigot sürümünü değiştirirseniz tahminen çözülür.
Huniyi yaptım önümüzde ki zamanlarda sorun devam ederse bildireceğim, yardımınız için teşekkür ediyorum.