SkyBlock da afk kalınca 15 dk sonra lobiye aktarma skripti

Blackixq

Ben artık biraz çöktüm albayım.
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Selamlar Arkadaşlar,
SkyBlocka bir skript ekledim ve 15 dk boyunca kıpırdamayınca lobiye aktarsın diye bi skript yaptım, hata vermedi fakat sürekli spam atıyor chatta ve çok rahatsız edici durum, engelleyemedim bi de siz bakabilir misiniz? Skriptte çok bilgim yok elimden geldiğince ufak ve basit skript yaptım.
NOT: Test Amaçlı 1 Saniye yapıtım
Kod:
on any move:
    wait 1 second
    cancel event
    send "&c15 Dakika Sonra &eAFK &cOlduğunuz için Lobiye Aktarılacaksınız..." to player
    cancel event
    wait 1 second
    send "&c10 Dakika Sonra &eAFK &cOlduğunuz için Lobiye Aktarılacaksınız..." to player
    cancel event
    wait 1 second
    send "&c5 Dakika Sonra &eAFK &cOlduğunuz için Lobiye Aktarılacaksınız..." to player
    cancel event
    wait 1 second
    send "&c1 Dakika Sonra &eAFK &cOlduğunuz için Lobiye Aktarılacaksınız..." to player
    cancel event
    wait 1 second
    send "&c50 Saniye Sonra &eAFK &cOlduğunuz için Lobiye Aktarılacaksınız..." to player
    cancel event
    wait 1 second
    send "&c30 Saniye Sonra &eAFK &cOlduğunuz için Lobiye Aktarılacaksınız..." to player
    cancel event
    wait 1 second
    send "&c10 Saniye Sonra &eAFK &cOlduğunuz için Lobiye Aktarılacaksınız..." to player
    cancel event
    wait 1 second
    send "&c5 Saniye Sonra &eAFK &cOlduğunuz için Lobiye Aktarılacaksınız..." to player
    cancel event
    wait 1 second
    send "&c4 Saniye Sonra &eAFK &cOlduğunuz için Lobiye Aktarılacaksınız..." to player
    cancel event
    wait 1 second
    send "&c3 Saniye Sonra &eAFK &cOlduğunuz için Lobiye Aktarılacaksınız..." to player
    cancel event
    wait 1 second
    send "&c2 Saniye Sonra &eAFK &cOlduğunuz için Lobiye Aktarılacaksınız..." to player
    cancel event
    wait 1 second
    send "&c1 Saniye Sonra &eAFK &cOlduğunuz için Lobiye Aktarılacaksınız..." to player
    cancel event
    wait 1 second
    send "&aLobiye Aktarılıyorsunuz..." to player
    cancel event
    execute player command "/lobi"
    cancel event
Teşekkürler.

cezapro35

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bunun gibi bir şey mi istiyordunuz acaba ?
C#:
on any move:
    if {mainmup.skript.%player%} is false:
        set {mainmup.skript.%player%} to true
        wait 1 second
        cancel event
        send "&c15 Dakika Sonra &eAFK &cOlduğunuz için Lobiye Aktarılacaksınız..." to player
        cancel event
        wait 1 second
        send "&c10 Dakika Sonra &eAFK &cOlduğunuz için Lobiye Aktarılacaksınız..." to player
        cancel event
        wait 1 second
        send "&c5 Dakika Sonra &eAFK &cOlduğunuz için Lobiye Aktarılacaksınız..." to player
        cancel event
        wait 1 second
        send "&c1 Dakika Sonra &eAFK &cOlduğunuz için Lobiye Aktarılacaksınız..." to player
        cancel event
        wait 1 second
        send "&c50 Saniye Sonra &eAFK &cOlduğunuz için Lobiye Aktarılacaksınız..." to player
        cancel event
        wait 1 second
        send "&c30 Saniye Sonra &eAFK &cOlduğunuz için Lobiye Aktarılacaksınız..." to player
        cancel event
        wait 1 second
        send "&c10 Saniye Sonra &eAFK &cOlduğunuz için Lobiye Aktarılacaksınız..." to player
        cancel event
        wait 1 second
        send "&c5 Saniye Sonra &eAFK &cOlduğunuz için Lobiye Aktarılacaksınız..." to player
        cancel event
        wait 1 second
        send "&c4 Saniye Sonra &eAFK &cOlduğunuz için Lobiye Aktarılacaksınız..." to player
        cancel event
        wait 1 second
        send "&c3 Saniye Sonra &eAFK &cOlduğunuz için Lobiye Aktarılacaksınız..." to player
        cancel event
        wait 1 second
        send "&c2 Saniye Sonra &eAFK &cOlduğunuz için Lobiye Aktarılacaksınız..." to player
        cancel event
        wait 1 second
        send "&c1 Saniye Sonra &eAFK &cOlduğunuz için Lobiye Aktarılacaksınız..." to player
        cancel event
        wait 1 second
        send "&aLobiye Aktarılıyorsunuz..." to player
        cancel event
        execute player command "/lobi"
        cancel event
        set {mainmup.skript.%player%} to false

MrPolat

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kod:
on any move:
kısmından sonra bekleme eklemezseniz oyuncu chesti açarken bile bunu sohbete yazar.
Eğer skriptte bir hata yoksa;
Kod:
on any move:
    wait 10 minutes
    send "5 Dakika sonra lobiye aktarılıcaksın"
gibi bir şey olabilir diye düşündüm.

Blackixq

Ben artık biraz çöktüm albayım.
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Gerek kalmadı teşekkürler.