SkyBlock İcatları

Bu konuyu yararlı buldunuz mu?

• Kullanılan toplam oy
    9

AzmanTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar internette ve çeşitli minecraft forumlarında aramama rağmen SKYBLOCK için cobblestone generator harici bir icat bulamadım.

SkyBlock severlerin dikkatini çekicek ve gelişmesini dahada sağlıyıcak farklı icatlarınız varsa bu konu başlığı altında paylaşmanızı rica ediyorum.

İsterseniz ''SAVE'' dosyanızı isterseniz yeni bir dünya oluşturup bildiğiniz icatları o dünya içerisinde oluşturup, yaptığınız icatları yazarak altınada o dünyanın SAVE'sini koyup ilgisini çeken arkadaşların indirmesini sağlıyabilirsiniz.

Dilerseniz resimli anlatımda yapabilirsiniz.

İlginiz için şimdiden teşekkürler..

ARKADAŞLAR OLAYI YANLIŞ ANLAMAYIN !

Yapılabiliceğini düşündüğünüz icat anlatımlarını ve
yaptığınız icatların ismini değil, VİDEOLU yada RESİMLİ anlatımını yapınız.

Son düzenleme:
I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
El kadar adadayız neyin icadını yapıyoruz :(
Ama Skyblock'ta ağacın yakın olduğu kenardan dümdüz blok koyarak ilerlersek normal dünyaya ulaşıyoruz orada da maden, hayvan vs var hatta katman kayasına kadar yan görüntü olduğu için elmas vs de bulabilirsiniz :(

Blackpink35

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Mob trap yapabilirsin eğer spanerin varsa onunla otomotik bi şekilde sistem yapabilirsin slime farm yapabilirsin yani gerçekte yapabilceğin tüm makinalar ordada yapılabilir.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

AzmanTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Obsidyen Makinası
Kardeşim ben 21 yaşındayım. Bunca zamandır oynuyorum obsidyen makinası diye bir şey duymadım.
Hadi diyelim ki bu icat yapıldı allah aşkına söylermisin hem kırılması bi o kadar zor olan bir materyeli seri şekilde üretip en fazla onunla dekorasyon dışında ne yapabilirsin ? Olayı mantıklıca düşünüp yorum at lütfen boş yere flood yapma.

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Kardeşim ben 21 yaşındayım. Bunca zamandır oynuyorum obsidyen makinası diye bir şey duymadım.
Hadi diyelim ki bu icat yapıldı allah aşkına söylermisin hem kırılması bi o kadar zor olan bir materyeli seri şekilde üretip en fazla onunla dekorasyon dışında ne yapabilirsin ? Olayı mantıklıca düşünüp yorum at lütfen boş yere flood yapma.
Espri diye bir şey duydun mu sen? Burası bir forum farkındaysan, meclis değil. Bırak da biraz gülelim.

AzmanTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Mob trap yapabilirsin eğer spanerin varsa onunla otomotik bi şekilde sistem yapabilirsin slime farm yapabilirsin yani gerçekte yapabilceğin tüm makinalar ordada yapılabilir.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konunun açılma olayı bunu yapabilirsin şunu yapabilirsinden ziyade ''Bunu bu şekilde yapabilirsin diye Video yada Resimli anlatım'' için açılmış bir konu bu.

Yada yapılabiliceğini bildiğin ama yapmasını bilmediğiniz bir icatı doğru düzgün anlatıp bi arkadaşımızın Resimli yada Videolu anlatımını beklemeniz için açılmış bir konu.[DOUBLEPOST=1423500224,1423500192][/DOUBLEPOST]
Otamatik inek kesici yapmıştım. Belki @RandomMac5 patlatmasaydı atardım :(
Tekrar yapıp resimli yada videolu anlatımını yaparsan sevinirim.[DOUBLEPOST=1423500319][/DOUBLEPOST]S
Espri diye bir şey duydun mu sen? Burası bir forum farkındaysan, meclis değil. Bırak da biraz gülelim.
Saçma bi espri ''obsidyen makinası'' okuyup katıla katıla gülücek bi kısım olduğunu düşünmemiştim demekki espri seviyesi o kadar eksilerde olan arkadaşlarda varmış kusura bakmayın pardon.

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Konunun açılma olayı bunu yapabilirsin şunu yapabilirsinden ziyade ''Bunu bu şekilde yapabilirsin diye Video yada Resimli anlatım'' için açılmış bir konu bu.

Yada yapılabiliceğini bildiğin ama yapmasını bilmediğiniz bir icatı doğru düzgün anlatıp bi arkadaşımızın Resimli yada Videolu anlatımını beklemeniz için açılmış bir konu.[DOUBLEPOST=1423500224,1423500192][/DOUBLEPOST]
Tekrar yapıp resimli yada videolu anlatımını yaparsan sevinirim.[DOUBLEPOST=1423500319][/DOUBLEPOST]S

Saçma bi espri ''obsidyen makinası'' okuyup katıla katıla gülücek bi kısım olduğunu düşünmemiştim demekki espri seviyesi o kadar eksilerde olan arkadaşlarda varmış kusura bakmayın pardon.
Esprinin yapılması için katıla katıla güldürecek olması mı gerekiyor? Saygılı ol biraz. Burada senin kuralların geçmiyor.

MegaCrafter

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
SkyFactory2 için çalışıyor ama obsidyen makinesi. İşine yarar orada obsidyen. Lütfen CAHAL demeyin PLZ :(

SoGamez92

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

Kardeş dingonun ahırı burası.İstediğimiz gibi post kasabiliriz.Ayrıca fazla tepki vermemeye de dikkat etsen iyi edersin.Bir de buraya post yazmadan önce yeni sekme açıp Obsidyen Makinasını araştırsaydın keşke.Malzemeyi bulamazsan da umrumda değil burada sana yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Son düzenleme:

BlazerdciGenc

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

Nedir bu herkese cevap yetiştirme isteği arkadaş?

LoaderSensei

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yorumları okumadan yazdığım cevaplar;
Bazı svde buglar var Dünya'ya kaçabiliyorsun
Mobların doğması için yüksek bi bina var onu yapabilirsin
Cobblestone Generator
Kill Aura'yı sadece hayvanlar için çalıştırarak hayvanları kesebilirsin.
Obsidyen Generator (İnternette yok ama istersen metodu bende var)