Onaylı Tanıtım Skyblock server ı açtım hangi pluginleri düzenlemeliyim

CarryChucky

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
mesela batihosttan satın aldım server pluginler hazır fakat ada çok klasik adayı nasıl değiştiricem.Scoreboard nasıl değiştiricem. Duyuruları nasıl değiştiricem rütbeleri,kitleri nasıl değiştiricem kayıt olurkenki komutları nasıl değiştiricem bi yerde blok kırmayı nasıl engellicem pvpyi nasıl kapatıcam felan yardım ederseniz çok sevinirim discord Carrychucky#3184 lütfen yardım edin. :) şimdiden sağolun

notaldo

If you want this, dream it!
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
mesela batihosttan satın aldım server pluginler hazır fakat ada çok klasik adayı nasıl değiştiricem.Scoreboard nasıl değiştiricem. Duyuruları nasıl değiştiricem rütbeleri,kitleri nasıl değiştiricem kayıt olurkenki komutları nasıl değiştiricem bi yerde blok kırmayı nasıl engellicem pvpyi nasıl kapatıcam felan yardım ederseniz çok sevinirim discord Carrychucky#3184 lütfen yardım edin. :) şimdiden sağolun
Sanırım kısacası herşeyi yapın, ben yöneteyim demek istiyorsun :)

Bunlarla ilgili hazır konular var bilgilendirme içeren. Burda biz sana sadece noktasal sorunlarda yardımcı olabilir maalesef...

CarryChucky

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sanırım kısacası herşeyi yapın, ben yöneteyim demek istiyorsun :)

Bunlarla ilgili hazır konular var bilgilendirme içeren. Burda biz sana sadece noktasal sorunlarda yardımcı olabilir maalesef...
Herşeyi yapın demedimki bilgi sahibi olmak için böyle bi konu açtım teşşekürler :)

ErenSB

Elmas Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
26
Bunları sorduğuna göre hocam editleme bilgin çok az ve world edit, guard hakkında pek bilgin yok.
Bu devirde az bilgi ile sunucu açmak çok zor ancak ben herkese destek oluyorum, elimden geldiğince gelişmesine yardımcı oluyorum.

Bazı insanlar var bana destek çıkan eskiden, ara sıra düşünüyorum ''Bu adamı iyi hatırlıyorum ya, olmasaydı ben buralarda olmazdım'' dediğim. Bu yüzden herkesin halinden anlayabiliyorum, discorddan istek yolladım. :)