SkyBlock Serverimde Bazı Hatalar Var Düzeltebilecek İçeri Lütfen

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
SuperCensor, Shopkeepers, NoCheatPlus ve Skript eklentileriyle ilgili hatalar gösterilmiş; configlerin sorunsuz, eklentilerin sunucu sürümüyle aynı olduğunu doğrulamalısınız.

TheCastle

Marangoz
En iyi cevaplar
0
SuperCensor, Shopkeepers, NoCheatPlus ve Skript eklentileriyle ilgili hatalar gösterilmiş; configlerin sorunsuz, eklentilerin sunucu sürümüyle aynı olduğunu doğrulamalısınız.
Teşekkür Ederim AdexTR Sunucumu 1.7.x-1.8.x spigota Çevirdim Tek Bir Hatası Var

TheCastle

Marangoz
En iyi cevaplar
0

AtakanRS

osu!
En iyi cevaplar
0
Suan Pek Sorun Gözükmedi Ama Bir Sorum Olacak Ozelden İp Atsan Serverime Gelip Yardımcı Olabilirmisin

Suan Pek Sorun Gözükmedi Ama Bir Sorum Olacak Ozelden İp Atsam Serverime Gelip Yardımcı Olabilirmisin

Su anda pek musait bir ortamda degilim. O yuzden sunucunuza yardimci olamayacagim.

TheCastle

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Buradan Yazsam

Simdi Ben Serveri 1.7.x-1.8.x Yaptım Ama 1.8 De Gelene Yeni İtemleri Alamıyorum 1.8.8 İle Giriyorum Gene Aynı Alıyor Gibi Oluyo Geri Gidiyor

AtakanRS

osu!
En iyi cevaplar
0
Buradan Yazsam

Simdi Ben Serveri 1.7.x-1.8.x Yaptım Ama 1.8 De Gelene Yeni İtemleri Alamıyorum 1.8.8 İle Giriyorum Gene Aynı Alıyor Gibi Oluyo Geri Gidiyor

O sorunu baska birinde de gormustum. Spigot'ın son surumunu indirdiginizden emin olun ve kendi Jenkins sayfasindan indirin. Sorun cozulmediyse spigotin bir onceki surumunu indirebilirsiniz.