Skyblock sunucusu olup sponsor ariyanlar iceri!

MC4FUN

play.mc4fun.net
Sponsor
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Arkadaşlar şu an 4 oyunlu bir hub serveri aciyoruz
ve skyblock bölümü icin zamanımız yok ve bu bölüme önceden skyblock serveri acmis veya
şu an skyblock serveri olupta maddi acıdan kötü olan kişiler varsa
iletişime gecebilir.

Uzak masaüstü destegi olarak vermiyecegim Sadece FTB Destegi olucak.
16GB 'a Kadar Ram destegi saglıyabilecegim.
Server ismi olarak benim şuanki server ismi altında barınacagı icin server ismi kullanma şansınız olmuyacak
Siz kendi skyblock serverinizi acar gibi acıcaksınız ben her türlü konuda ( plugin + skript )
Destegi saglıyacagim sunucuda kurucu olucaksınız ve bütün yönetim sizde olucak
Gelirler konusu ise;
Websitemiz var, Bu Websitede skyblockda satılan ürünlerin fiyatlarinin
Belirli Bir % lik kısmı sizin olucak
Ödemeyi istediginiz zaman alabileceksiniz
Örnek veriyorum Adam 15:00 'da 100tl lik bir şey aldı skyblock'dan
15:05 'da sizin 100tl deki oranınız kadar paranızı alabileceksiniz.

Forumlarda buldugu plugin paketi maplar ile server acmaya calısan veya acan kişiler boşa yazmasın
daha önce server acması ve server hakkında bilgi sahibi olması benim tercihim arkadaşlar.
Yaş olarakta bi sınır yok aklı başında olan kişi ise bizim icin hicbir sorun yok

Skype adresim:Taner.Tekn

Matsuri1230

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bence kendiniz yapın o bölümünü de şimdi karşı taraf ile bir sıkıntı yaşansa çok problem yaşarsınız ben szie söyleyeğim serveri açın 1 2 hafta sonrada saten skybloğu da açrsınız

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Çok guzel fikirlerim var pc be bilgim yok

SM-G800H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Veli1212

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba ismim umut ,

Daha önceden bir skyblock sunucusu açtım fakat maddi bakımdan sıkıntılar oluştu , Minecraft sunucusu hakkında , pluginler olsun sunucu işleri genel ayarlar olsun hepsinde bilgim var fakat sorun şu ki : sunucu sağlıcak birileri arıyorduk. şuanda bir website scripti üzerinde çalışmalarımız hala devam ediyor siteyi aldığımızda v3 dü şu an v4 e yükseltmeye çalışıyoruz eğer bize herhangi bir sunucu sağlayacak olabilirseniz çok iyi fikirler ortaya çıkabilir ..
2 hosting de teknik destek oldum fakat okul dolayısıyla çıkmak zorunda kaldım ayırıcak vaktim olmadı.