Skyblock Yetkili Alımı. Daha sonra hub servere geçilecektir. Yaşım 21 Ciddi bir server.

ByExpert

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server şuanda Batihosting den açılmıştır.
Ayar yapmaya başlayabiliriz.

Evet başlık'da yazdığı gibi Syblock olarak başlayacak olan server'e builder ve plunger arıyorum.
Admin alımı şuanda yok.
Rehber için şuanda erkendir.Ama başvuru yapabilirsiniz. Kapalı test sunucusunda sunucu hakkında bilgi alıp ön hazırlık yapabilirsiniz.
Reklamcı için şuanda erkendir. Ama başvuru yapabilirsiniz. Kapalı test sunucusunda sunucu hakkında bilgi alıp ön hazırlık yapabilirsiniz.
İsterseniz direk google forum doldurma isteminden yararlanın. (Hızlı sonuç için tavsiye edilir )
https://docs.google.com/forms/d/e/1...W5kO1Ji37WTQJoIpb_2ZKPbQ/viewform?usp=sf_link
Ben ve Server Hakkında:
Adım: Emre
Yaşım:21
Adres:Kıbrıs (aslen Adanalıyım burada Ailem ile yaşıyor ve çalışıyorum.)
İletişim: Sykpe: byexpert001
Server kapasite: şu an'da başlangıç için düşük tutulabilir ama daha sonra aktif oyuncuya göre sınırsız artırılır.
Server ram: şu an'da başlangıç için düşük tutulabilir ama daha sonra plungin,haritalara ve aktif oyuncuya göre artırılır.

Aranılan :
Online: +5 Saat
Bölümler: Plunger , Builder , Reklamcı , Rehber
Tecrübe: Ben aşırı bilgili değilim gelen arkadaş üst düzey bilgili olması şart değil ama en azından benden iyi olmalıdır.
İletişim: Skype,Discord v.b olabilir.
Not: Kesinlikle sesli olarak aktif bir şekilde konuşarak işleri yürütmemiz lazım. Builder yaratıcı olmalıdır.
Örnek Başvuru Formu:
Adınız:
Yaşınız:
Deneyimleriniz:
İstediğiniz Departman:
İstediğiniz yetkiler:
Eklemek istedikleriniz:

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Çok Ciddi Olmuş.. Bol şans..
Bu arada Google Formu Kullanmanı Önermem Burası Daha İyi Olacaktır.. Hem Kimin Doldurduğunu Sahtemi değilmi Görebilirsin..

Darkmiow

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Adınız: Emircan Yılmaz
Yaşınız: 13[6 ay sonra 14]
Deneyimleriniz: 6 yıllık bir mınecraft geçmişim vardır sayısız sunucuda rehber mod reklamcı vb oldum sayamayacagım kadar fazlaydı ama +100 çeken sunucularda daha once buılder ve usta rehber olmustum
İstediğiniz Departman:
İstediğiniz yetkiler: Mod Yada Builder [yaratıcıyımdır]
Hangi saatlerde online olursunuz: Hafta için 16:00 -23:00 Veya 15:30 -24:00 hafta Sonları 08:30 -01:00 veya 09:30 -03:30
Eklemek istedikleriniz: Bence yaşımın küçük olmasını çok kafaya takmamalısın ıstersen konusabılırız seslı bır sekılde mod lukta vb benı deneyebılırısn kendıme komut bılgısınde guvenıyorum Başarılar Dilerim.

ByExpert

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Emircan ekledim konuşalım. Alım devam ediyor.

Çok Ciddi Olmuş.. Bol şans..
Bu arada Google Formu Kullanmanı Önermem Burası Daha İyi Olacaktır.. Hem Kimin Doldurduğunu Sahtemi değilmi Görebilirsin..
Buranın güncel olması adına yorum güzel olurdu ama sanırım forum daha etkili oldu buradan 1 . Google forumdan 6 başvuru yapılmış .
Zaten Sesli konuşmak şart ekip olarak konuşup hareket etmek isyiypru

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Emircan ekledim konuşalım. Alım devam ediyor.

Buranın güncel olması adına yorum güzel olurdu ama sanırım forum daha etkili oldu buradan 1 . Google forumdan 6 başvuru yapılmış .
Zaten Sesli konuşmak şart ekip olarak konuşup hareket etmek isyiypru
Kolay Gelsin Size..

ByExpert

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kolay Gelsin Size..
Teşekkürler.
Alımlar Devam ediyor. Başvurular değerlendirildi. Olumlu olanlara dönüş yapıldı

Spawn için buildere ihtiyaç devam ediyor.

Alımlar Devam ediyor. Başvurular değerlendirildi. Olumlu olanlara dönüş yapıldı

Spawn için buildere ihtiyaç devam ediyor.

Absolished

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adınız:Berke
Yaşınız:12
Deneyimleriniz:1 Yıldır Minecraft oyuncusuyum Rehber-Mod fazlasıyla oldum bu yüzden bu svde de şansıım denemek istiyorum.
İstediğiniz Departman:Anlamadığım için doldurmayacağım :D
İstediğiniz yetkiler:Rehber
Hangi saatlerde online olursunuz:Her gün ama saat olacaksa 3-4 haftasonu 5-6
Eklemek istedikleriniz:Eğer seçilirsem sv nizde çok iyi bir rehber olacağıma inanıyorum çoğu svde olduğum için bu svde de şansımı deniyorum.Seçilmessem de Sv nize kolay gelsin iyi şanslar.

Not:Abi eğer seçilirsem buradan alındın yazarmısın skype ye girme şansım olmuyor ama eğer seçilirsem girmemi isterseniz kolaylıkla.

ByExpert

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Rehber için şuanda erken builder ve plunger ariyorum