Crash Skyfactory 4 sunucusunu çalıştırdığımda (ilk defa açıyorum) crash veriyor

_Tarık_4

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Oyun Sürümü
1.12.2
Sunucuyu twichten indirdim. İnstal.bat dosyasını açtım ve tüm gerekli dosyalar yüklendi. Sonrasında Serverstart.bat dosyasını çalıştırdım eulayı kabul ettim. Ama aşşağıya eklediğim crash raporlarını verip durdu. Elimde sanal win7 var. Orada da aynı hatayı aldım.

Ekli dosyalar

• crash-reports.zip
    26.8 KB · Görüntüleme: 78

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
+| LCE | horsepower | 2.6.4 | HorsePower-1.12.2-2.6.4.74.jar | cd7e958342770a8b17c919055da42c24dfefd879 |
Garanti etmiyorum ama BELKİ bundan olmuş olabilir. E = Error anlamına geliyor.
+Reis çağırabilirsen benide çağır. Bende modlu oynayacak adam bulamıyorum... Oyunum premium ve Discordum : ! Dancing Tomb Helper Number 4#0563 Yaşım 17. Yani adam alıcaksanız çağırda beraber oynayalım kaç kişiysek ^^
"
Caused by: java.lang.IllegalArgumentException: Block: class se.gory_moon.horsepower.blocks.BlockGrindstone has property: part with invalidly named value: fılled
at net.minecraft.block.state.BlockStateContainer.func_185919_a(BlockStateContainer.java:117)
at net.minecraft.block.state.BlockStateContainer.<init>(BlockStateContainer.java:77)
at net.minecraft.block.state.BlockStateContainer.<init>(BlockStateContainer.java:62)
at se.gory_moon.horsepower.blocks.BlockGrindstone.func_180661_e(BlockGrindstone.java:75)
at net.minecraft.block.Block.<init>(Block.java:234)
at net.minecraft.block.Block.<init>(Block.java:243)
at se.gory_moon.horsepower.blocks.BlockHPBase.<init>(BlockHPBase.java:37)
at se.gory_moon.horsepower.blocks.BlockGrindstone.<init>(BlockGrindstone.java:46)
at se.gory_moon.horsepower.blocks.ModBlocks.<clinit>(ModBlocks.java:23)
... 36 more
"
Evet yüksek ihtimal Horsepower. Şimdi sana güncelini indir dicem ama skyfactory uyumlu olurmu bilmiyorum.
+ ATTIĞIN son 2 tanesindende galba bundan dolayı : | LCE | cyclicmagic | 1.19.14 | Cyclic-1.12.2-1.19.14.jar
Bilmiyorum. Belki ramdan da olabilir... Belki yanlış kurmuşunda olabilir. Pek fikrim yok doğrusu.

Son düzenleme:

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Memory: 291854304 bytes (278 MB) / 1073741824 bytes (1024 MB) up to 4294967296 bytes (4096 MB) Burada umarım 4 gb vermişindir. Ben pek anlamadım burayı ama 4 gb vermişin gibi duruyor. Eğer 1 gb verdiysen açılmaz. Bildirmek isterim.

Jakinda

Blind Bandit
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Sorun sistem dilinin Türkçe olmasından kaynaklı. JVM Arguments'a şunu
Kod:
-Duser.country=US -Duser.lang
Bu hata çok yaygın bir hata aynı şeyi sunucu yerine kendi oyununa da yapmanı tavsiye ederim.
Sorunu anladığım kısım şu
Caused by: java.lang.IllegalArgumentException: Block: class se.gory_moon.horsepower.blocks.BlockGrindstone has property: part with invalidly named value: fılled
İngilizce'de i ve I aynı harf olarak sayıldığı için sorun çıkartıyor Türkçe sistemlerde. Benzer şey bazı pluginlerde de olabiliyor.