SkyLifeNW.batihost.com ➣ /coin ➣ /kit baslangic ➣ OP Skyblock ➣ Hergün bol event!

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Burada sırf bizi kötülemek için bir mesaj yapmışsın. Ayrıca kurucuyu kışkırttıysalar ban yemediklerine şükür etsinler. Ayrıca senin de bir sunucun var, baktım beğenmedim

güncel !!

sunucu günceldir

Öncelikle kurucuyu kışkırtmanın cezası ban ise ban atılmalıdır, yapılan yanlışı örtmek için "ban yemediklerine şükretsinler" gibi bir ifade kullanılmamalıdır. Son olarak bir sunucu konusunda konuyu başka bir sunucuya çekmek yanlış bir şeydir.

Sunucunuza gelirsek spawn dışındaki buildler world edit ile hızlıca yapılmış gibi duruyor. Shader ile çekmeniz güzellik katmış fakat dediğim gibi. Spawnın etrafındaki brush ile yapılan yerler yamuk olmuş, iyi durmuyor. Onun dışında konuda sistem göremedim. Kendinize özgü bir şeyler katmanız gerekmekte, diğer türlü normal, klasik bir opskyblock sunucusu olmuş olursunuz. Op skyblock sunucular zaten piyasada çokca var, farkınızı göstermeniz gerek.

Başarılar..

SkyLifeNetwork

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Öncelikle kurucuyu kışkırtmanın cezası ban ise ban atılmalıdır, yapılan yanlışı örtmek için "ban yemediklerine şükretsinler" gibi bir ifade kullanılmamalıdır. Son olarak bir sunucu konusunda konuyu başka bir sunucuya çekmek yanlış bir şeydir.

Sunucunuza gelirsek spawn dışındaki buildler world edit ile hızlıca yapılmış gibi duruyor. Shader ile çekmeniz güzellik katmış fakat dediğim gibi. Spawnın etrafındaki brush ile yapılan yerler yamuk olmuş, iyi durmuyor. Onun dışında konuda sistem göremedim. Kendinize özgü bir şeyler katmanız gerekmekte, diğer türlü normal, klasik bir opskyblock sunucusu olmuş olursunuz. Op skyblock sunucular zaten piyasada çokca var, farkınızı göstermeniz gerek.

Başarılar..
Yorumun için teşekkürler. Mapi yakın zamanda değiştireceğiz. Önerilerin için teşekkürler.

Sunucu günceldir.
+
+
+

Sunucu güncel
Konuyu düzenlerken bir hata oldu. Bu nedenle bazı görseller gözükmüyor. Bundan dolayı özür dileriz.

thewin

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
vip çekilişi olcak diye duymuştum olcak mı ?
birde artık az event oluyor. 18:00 de giriyorum kurucu yok :(

NaughtyBoo

Marangoz
En iyi cevaplar
0
efso server beyler hepiniz gelin beraber takılalım

AloneS_PvP

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Gerçekten Çok Güzel Sw İlk Kötü Sanmıştım Ama Girince Bidaha Çıkmak İstemedim:bayrak:

SkyLifeNetwork

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu yeniden aktif
Güncel
+
+
+
[automerge]1523639109[/automerge]
Teknik arızalardan dolayı serverimiz birkaç günlüğüne kapalıydı.
Server Güncel.
+
+
+

Son düzenleme: