SkyLine YarıOp SkyBlock l Takas l KısaYol Komutları l Hediye l skyline.batihost.com

Sunucumuzu Begendin Mi?

• evet mukemmel

Kullanılan: 3 33.3%
  • hayır begenmedim

Kullanılan: 6 66.7%

• Kullanılan toplam oy
    9
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

iiscotty1000ii

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tamamen yetkilileri iğrenç derecede insanlar. Bir özür dilemeyi kölelik sanacak kadar insanlıktan nasibini alamayan insanlar Eleştirdigimizde de ban atacak kadar düşük seviyedeler ne yazıkki

Cheytah

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Tamamen yetkilileri iğrenç derecede insanlar. Bir özür dilemeyi kölelik sanacak kadar insanlıktan nasibini alamayan insanlar Eleştirdigimizde de ban atacak kadar düşük seviyedeler ne yazıkki

o kadar gereksiz ve boş bir insan oldugunuzu belli etmenize gerek yok sırf bir blogun leveli düşük diye ozur bekleyen bir egolu insansınız.
bu boş yorumlarınızla konumu kirletmeyin :) iyi forumlar dilerim

Konu Güncel !!!

Konu Güncel

K

KingCaganTR

Ziyaretçi
haklısın kardes adminin bası sıkısınca ban atıyor kısacası bu. 1 bug söledik acık buldum ./banned yedik vay be :)

iiscotty1000ii

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
o kadar gereksiz ve boş bir insan oldugunuzu belli etmenize gerek yok sırf bir blogun leveli düşük diye ozur bekleyen bir egolu insansınız.
bu boş yorumlarınızla konumu kirletmeyin :) iyi forumlar dilerim

Konu Güncel !!!

Konu Güncel
Serverinizde olan hata bug ne diyorsanız onu söyledigimde oyunumu kötü bir şekilde etkiliyordu oyundan söylememe rağmen ilgilenmemek için "Siteye yaz" dediniz bana bende yazdım birde ne göreyim
"En kısa zamanda ilgileneceğiz"
ne bir teşekkür var ne bir özür dileriz ne de başka bir şey Özür dilemeyi kölelik sandıgınız için zaten sizden bir şey beklememeye başladım sadece insanlar girerken nasıl yetkililerin oldugu servere giriyor bir görsün istedim zaten girdiklerinde kendileride karşılaşacaklardır :)

Cheytah

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
haklısın kardes adminin bası sıkısınca ban atıyor kısacası bu. 1 bug söledik acık buldum ./banned yedik vay be :)
Serverinizde olan hata bug ne diyorsanız onu söyledigimde oyunumu kötü bir şekilde etkiliyordu oyundan söylememe rağmen ilgilenmemek için "Siteye yaz" dediniz bana bende yazdım birde ne göreyim
"En kısa zamanda ilgileneceğiz"
ne bir teşekkür var ne bir özür dileriz ne de başka bir şey Özür dilemeyi kölelik sandıgınız için zaten sizden bir şey beklememeye başladım sadece insanlar girerken nasıl yetkililerin oldugu servere giriyor bir görsün istedim zaten girdiklerinde kendileride karşılaşacaklardır :)
Gulduruyorsunuz adamı tek kelimeyle

Cheytah

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Paskalya eventi eklendi peki bu nedir ?
Hergun saat 16:00 da baslayıp 50 dk suren bir event peki ne işe yarıyor? Zombi spawnerlarınızdan kestiginiz zombilerden %5 ihtimalle paskalya yumurtası cıkıyor ve siz bu yumurtalarıno 50 dk içinde atabiliyorsunuz gnee belli bir oranla paskalya tavugu cıkıyor ve bu tavuklar 2 dk da bır item dusuruyor.Silinme vs yoktur.
Sitemizden aldıgınız kredileri artık oyun içinde katlayabilecek ve ./mağaza dan harcayabileceksiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...