Skyrim Abanoz Kılıç Ne işe yarar?

FatihQladag

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Başlıktada belirttiğim gibi bu kılıç sana güvenen insanların ölümüyle güçleniyormus fakat bu olay nasuıl işliyor yardımcı olabilecek biri varmı

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Abanoz kılıcı üretebilmek için en az 80 seviyede demirci olmanız ve abanoz üretim "perk"ine sahip olmanız gerekiyor. Bir demirci tesisinde, aşağıdaki bileşenlerle abanoz kılıcı elde edebilirsiniz:
  • 1 tane Deri Şerit
  • 2 tane Abanoz Külçe
Küstere üzerinden abanoz külçesi ile yükseltme yapabilirsiniz.

Diğer özellikleri:
  • Hasar: 13
  • Ağırlık: 15
  • Değer: 720
  • Tek elle kullanılır.

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Başlıktada belirttiğim gibi bu kılıç sana güvenen insanların ölümüyle güçleniyormus fakat bu olay nasuıl işliyor yardımcı olabilecek biri varmı
Dostum oyundaki galiba Fısıltıların Leydisiyle yapılan görevi diyorsun. O görevdeki kılıcı güçlendirmen için takipçini, sana güvenen insanları v.b öldürmen gerekiyor.

FatihQladag

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Dostum oyundaki galiba Fısıltıların Leydisiyle yapılan görevi diyorsun. O görevdeki kılıcı güçlendirmen için takipçini, sana güvenen insanları v.b öldürmen gerekiyor.
Mesela lydia yı öldürüyorum ama bir gelişme olmuyor kılıçta

FatihQladag

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sorunu çözdüm 10 defa öldürdüm evimde yoldaşımı.Ama sadece can çekme artıyor sanırım ama kılıç gerçekten güçlü

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Sorunu çözdüm 10 defa öldürdüm evimde yoldaşımı.Ama sadece can çekme artıyor sanırım ama kılıç gerçekten güçlü
Zaten güçlenme derken onun artması gerekiyor. Hasar olarak düşündüysen o artmıyor bildiğim kadarıyla.