Skyrim Görev Geçme Hilesi

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
Mesajlar
890
En iyi cevaplar
1
Puanları
3,280
gamer.png

skyrim-dragonborn-wallpaper.jpg

Skyrim Görev Geçme Hilesi
Selamlar Akçay evlatları,
Yılların eskitemediği eşsiz bir güzelliğe sahip olan Skyrim'de bazen görevler buglanabilir ya da geçmekte zorlanabilirsiniz. Bilgisayara kafa atmanızı önlemek için bu konuyla derdinize deva olacağım. Hazırız seslerini duyduğumuza göre konuya geçelim.

Görev Geçme Hilesi Ne İşe Yarar?
Bunu bileceğinizi düşünsem de yine de bahsedelim, değil mi? Sizi kanser eden görevleri ya da bug yüzünden görevi tamamlayamama gibi sorunları bu hile çözecektir. Kısacası oyundaki görevin kodunu yazarak o görevi arşivin tozlu sayfalarına atabilirsiniz.

Görev Geçme Hilesi Ne Gibi Sıkıntılara Yol Açar?
Hileyi kullanacaksanız tüm çıkabilecek buglara ve sorunlara göğüs germek lazım değil mi ? Eğer bu tür kodları kullanırsanız oyununuzda görevi geçseniz bile oyunda çeşitli hatalar gözükebilir. Onun için oyunda görev alacağınız karakteri öldürüp konuşamıyorsanız ilk başta canlandırıp deneyin ve hala o olmuyorsa bu koda başvurun. Ama dediğim gibi direk bu koda başvurmak oyundaki o güzelim atmosferi yerle bir etmekten başka bir halta yaramaz.

Skyrim Modla Gelen Görevleri Geçme
Bir süre sonra Skyrim'i yalayıp yutan insanlar birçok görev modlarına başvurup çeşitli maceralara çıkabiliyor. Kimi Khajitlere duyduğu yoğun ilgiden dolayı Elsewyr'a yolcu olabiliyor. Eh oranın atmosferine ayak uydurmaya çalışırken görevde hata oluşursa tabii insan çıldırır. Eğer modun yapımcısı modda görev kodunu vermişse işiniz çok kolaylaşır. Ama görev kodunu orada bulamamış iseniz ne yazık ki bulmanız çok güç. Onun için çok fazla ünlü olan görev modlarını indirmeniz de fayda var. Gidip de hiç kimsenin bilmediği daha tam bitirilmemiş bir modu indirirseniz çok büyük buglar sizi karşılarlar.

Görev Geçme Hilesi
Bu hilenin nelere yol açacağını anlattıysak şimdi kullanımına ve hilenin kendisine geçebiliriz. Hileyi kullanmak için é tuşuna basın ve aşağıdaki kodu yazdığınız zaman hile çalışacaktır. Şimdiyse o hain elflere günlerini gösterelim!

z.png


Evet, bir sayfayı daha burada yırtıp atıyoruz.
İyi Forumlar!
 
Son düzenleme:

Üst