Skyrim Hearthfire Türkçe Yama

JitterClickYT

Altın Madencisi
Mesajlar
384
En iyi cevaplar
2
Puanları
1,080
128353

130110Skyrim Hearthfire Türkçe Yama

Merhaba forum gamer ailesi, bugün sizlere Skyrim Hearthfireda türkçe yamanın nasıl yapılacağını anlatacağım.

The Elder Scrolls V: Skyrim – Hearthfire Nedir ?

The Elder Scrolls V: Skyrim – Hearthfire, açık dünya video oyunu aksiyon rolünü oynayan ikinci indirilebilir içerik eklentisidir. İlk çıkış zamanı 4 Eylül 2012’de Xbox 360 için piyasaya sürülmüş ve satışa çıkarılmıştır. Skyrim Hearthfire, bizlere çiftlik ve arazi satın almamız, koruma ve inşa etmek amaçlarını sağlar. Skyrim’de hazır olan 5 ev ile artık Winterhold hariç her yerde mülk sahibi olabiliriz.

Skyrim Hearthfire Türkçe Yama Nasıl Yapılır ?

Merhaba arkadaşlar, öncelike Skyrim Herathfire Türkçe yama yapmak için, aşağıda vermiş olduğum linkten. Skyrim Türkçe moduna girip indirebilirsiniz. Her Skyrime atölyeden bir şey indirmek için sayfada bulunan abone ol butonuna tıklımanız gerekiyor. Abone olduktan sonra steam otomatik olarak arkada indirmeyi tamamlıyor.
Tamamlama bittikten sonra dilerseniz aşağıda olan linkteki adımları takip ederekde oyununuzu türkçe yama haline getirip oynayabilirsiniz.


İndirme tamamlandıktan sonra oyun aslında türkçeye dönmüş oluyor fakat ingilizce satırlar silinmediği sürece oyununuzda türkçe yazı bulmanız pek mümkün değil. Şimdi Steamde kütüphanede bulunan Skyrimi bulduktan sonra özelliklerden yerel dosyaya giriş yapınız. Daha basit bir şekilde Yerel Disk (C)/Program files (x86)/Steam/steamapps/common/Skyrim/Data datadan "Strings" adlı klasörü siliyoruz. Verdiğim linkte aşağıda "3 Aşama" olan yerdeki "INTERFACE KLASÖRÜ (Mayıs 2016) " klasörünü datada olan interface klasörü ile değiştiriyoruz. Bunları yaptıktan sonra oyun tamamen türkçe olmuş oluyor.

Adamım bu güzel konuyu baştan sona kadar okuduğun için teşekkürler :)
İyi Forumlar Dilerim.

 
Son düzenleme:

Jacops

Bedrock Kaşifi
Mesajlar
1,655
En iyi cevaplar
0
Puanları
5,280
Yamalar oyunu güzelleştirir.
Yararlı konu.
 

Üst