EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali

We_Know.png

Karanlık Kardeşlik

Bugün sizlerle üstünden çok zaman geçmiş olsa da hala sevilen bir oyun olan skyrimdeki karanlık kardeşliği inceleyeceğiz. Bu topluluğa katılmak için tabii ki bir görev yapmanız gerekecek, hemen bu görevin ne olduğuna bakalım.

• Aventus Arentino Görevi
Karanlık kardeşliğe katılmanın ilk görevi olan bu görevi almak için hancılar ile konuşup dedikoduları dinleyebilir, gardiyanlarla konuşup Aventus Arentino adlı çocuğun bir ayin yaptığını öğreneceksiniz. Tabii bizim karakterimiz hemen o çocuğun evine gidip, o çocukla konuşup görevi alacak. Görevde sizden çocuklara eziyet eden bir Grelod adında yetimhane görevlisini öldürmenizi istiyor. Gidip Grelod adında yetimhane görevlisini öldürün ve çocukla konuşun. Böylece görevinizi tamamıyla bitirip diğer adıma kolayca geçebileceksiniz. Şimdi karanlık kardeşliğe katılmanın ikinci aşamasına geçelim.

• Karanlık Kardeşliğe Giriş
Görevi yaptığımıza göre artık karanlık kardeşliğe girmeye hazırız. Görevi yaptığınızda bir süre sonra size bir ulak bir mektup getirecek. Mektupta "we know" yazan ve altında bir el olan mektup alacaksınız. Bundan sonra bir hana ya da evinize gidip uyuduğunuzda farklı bir yerde kalkacaksınız. Kalktığınızda karanlık kardeşlik kıyafetiyle Astrid adlı kadını göreceksiniz ve size bir suikast çaldığınızı ve arkanızdaki üç elemandan birini öldürerek bunu ödemenizi isteyecek. Eğer karanlık kardeşliğe katılmak istiyorsanız mecburen bu elemanlardan birini öldürmek zorundasınız. Katılmak istemiyorsanız konuyu okumaya devam edin ve karanlık kardeşliği yok etme yöntemini öğrenin.

• Karanlık Kardeşliği Yok Etme
Eğer bu topluluğu sevmemiş ve katılmak istemiyorsanız ikinci yolumuza gelelim. Oradaki üç elemandan hiçbirini öldürmeyin ve direk Astrid'e saldırın. Eğer Astrid'i öldürmeyi başarırsanız bir gardiyana ihbar edin ve siz de gardiyanlarla birlikte karanlık kardeşliğe saldırın ve sonunu getirin. Bunu yaparsanız karanlık kardeşliğin para getiren birçok görevini elinizin tersiyle itmiş olacaksınız. Onun için bunu pek önermiyorum.

• Karanlık Kardeşlik Hakkında Genel Bilgiler
Artık karanlık kardeşliğe girdiğimize göre onun hakkında bilgi sahibimiz de olmamız gerekiyor. Öncelikle karanlık kardeşlikte görevleri ayarlayan kişi Gece Ana'dır. Bu görevler, hiçbir zaman yasal yollardan olmaz. Onun için sizlere görev verildiğinde bunu sinsi bir şekilde gerçekleştirmeniz çok iyi olacaktır. Karanlık kardeşlik, Gece Ana'ya saygı duyduğu gibi Sithis'e de saygı duyar. Sithis'i boşluk olarak görürler. Ve karanlık kardeşliğe ihanet edenin Sithis'in gazabına uğrayacağına inanılır.

Bir konumuzun daha sonuna geldik. İyi forumlar!

Son düzenleme:

NaikiTheDovah

Ender Dragon Trainer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben öldürmüstüm :D koylere girince herkes beni kahraman olarak goruyordu

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Ben öldürmüstüm :D koylere girince herkes beni kahraman olarak goruyordu
Ama karanlık kardeşliğin görevlerini denersen onların görevini hiçbir yerde bulamayacağını anlarsın. Sana önerim bir daha başlarsan katıl ve görevleri yap. :şapka:

NaikiTheDovah

Ender Dragon Trainer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ama karanlık kardeşliğin görevlerini denersen onların görevini hiçbir yerde bulamayacağını anlarsın. Sana önerim bir daha başlarsan katıl ve görevleri yap. :şapka:
Paraya ihtiyacim pek yok :D hem benim icin koyluler daha onemli :kaş: