Skyrim severler konusu

Praetorian

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Abi sonuç olarak hepimiz bu foruma gelmeden önce SKYRIM oynuyorduk ben de Praetorian arkadaşın yaptığı gibi Qasmoke 'ye ışınlanıp istediğim itemleri seçerek oynadım ama hiç tadı kalmadı sonra kendim kastım daha 7 levelde adamları tekde alıyorum :sırıtmak: (thief karakterinde smithing olmadığından level alamıyorum :'( )

Yok ben öyle bir şey yapmadım :D
Kendim kastım

Pringless

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ehh işte benim gibi suikastçi olcan abi ben sneak'dan kalktığım anı hatırlamam ama canım 110'dan fazla değil o da birini yanlışlıkla verdim :sırıtmak: :sırıtmak: İsteseler tekde alırlar ama yaklaşamıyorlar en kötü ihtimal Slow Time yapar tüyerim muhahah :sırıtmak:

o değilde en kötüsü o giant vuruşundaki bug skyrim haritasını havadan izliyebiliyorum

Praetorian

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Aynen beyler sneak candır..
Bıçakla 15x :D

Pringless

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
En kötüsü wabbajack ile birisini vurduktan sonra herkesin sana saldırması

Pringless

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Değer ya
Maskede iyi :sırıtmak:
magicka dolum hızı değerlidir (büyücüler için)

Ben büyücülüğü sevmem okçuluk uzmanlığımdır snake ile çok rahat adam öldürebiliyordum büyülü ve güzel bir yayın oluncada banditleri teke alabiliyorsun

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
:sırıtmak: giantlar bizle golf oynuyolar

Canım 110 olmasına rağmen ve light armor giymeme rağmen kesinlikle uçuramaz çünki whilwind sprint'im var muhaha :sırıtmak: (altığınız ikinci shot aniden 5-6 metre ileri atıyor ya :p)
Hızlı da doluyor kerata kaçıp kaçıp ok sıkıyorum :D[DOUBLEPOST=1377496032,1377494917][/DOUBLEPOST]
Aynen beyler sneak candır..
Bıçakla 15x :sırıtmak:

Assassin Blade özelliğini açınca oluyor ki hiç kolay değil :(
Bir de mistik eldivenler var oyunda tek el yapılan hasarı 2 katına çıkarıyor düşün artık 30x :sırıtmak:

Daedric Dagger var sayalım (hasar ne kadardı unuttum ben 40 diycem)
40x30= 1200 :p Deve tek çeker diriltir bir daha çeker :sırıtmak:[DOUBLEPOST=1377496554][/DOUBLEPOST]
Ben büyücülüğü sevmem okçuluk uzmanlığımdır snake ile çok rahat adam öldürebiliyordum büyülü ve güzel bir yayın oluncada banditleri teke alabiliyorsun

Hmm sende benim gibi suikastçi seviyorsun o zaman :D
Ama benim bile büyüye ihtiyacım var şeyim sıkıştığı zaman ilüzyonu kullanıp görünmezlikle tüyerim yada görünmezlikle adamın boğazına kadar yaklaşırım yeah! :D

AxcelaD

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
ben patküt dalarım bide amulet of thalosla shoutlar 2 kat hızlı doluyo

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
ben patküt dalarım bide amulet of thalosla shoutlar 2 kat hızlı doluyo

İyi kolyelerden biri de ismini tam hatırlamıyorum kusura bakmayın (gerdur's amulet miydi gaeldur amuletmiydi)
+30HP +30SP +30 da Stamina veriyor galiba ama görevi zor :p

AxcelaD

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
ben talosla gidiyorum healt felan hiç sorun değil

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
İşte herkeze farklı şey lazım bana da stamina lazım mesela yayla zoom yapıp zamanı yavaşlatırken çok lazım olacak :D

AxcelaD

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
sen bende offline göükürken mesaj yaziosun act ?