Slender Man Kimdir & Nedir?

erimiscan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Öncelikle bu konu daha önce açılmış mı diye araştırdım ama benim yazdığıma benzeyen yada slendermanı anlatan bir konu göremeyince açmaya karar verdim.

Eski Alman yazıtlarında, eski Mısırlılar'ın duvar resimlerinde ve bu tarz eski çağ yapıtlarında sözü geçen, küçük yaştaki çocukları kaçırıp kendi yaşamını uzatan bir yaratıktır.

Bu yaratığa inanan, inanmayan veya kararsız birçok kişi vardır. İster inanın ister inanmayın ama geçmişteki olayların bir kısmının gerçek olduğu kesin.

Medya ortaya çıkmadan önce
Çocuk kaçırılmaları ve ortada takım elbiseyle gezen birinin haberi kulaktan kulağa geziyordu. Ebeveynler çocukları kaybolmadan önce takım elbiseli 'kel' bir adam gördüklerini söylüyorlardı. Ebeveynleri bu adamın yanına gidemeden, adam çocuğu alıp götürüyordu ve bir daha da haber alınamıyordu.

Medya ortaya çıktığında
İnsanlar sürekli olarak polislere şikayette bulunuyordu. Bu şikayetler, çocuklarını taciz eden takım elbiseli bir adam ile ilgiliydi. Sonunda polis bu işe el atmaya karar verdi fakat ortada ne çocukları taciz eden bir adam vardı ne de takım elbise giymiş bir kel.

Fakat çocuklar kaybolmaya devam ediyordu. Günler geçtikçe bazı fotoğraflarda gariplikler keşfedildi. Çocukların oyun oynayıp eğlendiği sıradan bir parkın fotoğrafında, arkaplanda takım elbise giymiş kel ve yüzü olmayan bir adam...

Elbette çoğu fotoğrafta, farkedilmesi zor bir detaydı. Fakat bazı fotoğraflarda açık seçik belli oluyordu. Özellikle fotoğrafların eski olması dikkat çekiyordu, montaj olma ihtimali çok azdı.

Günümüz teknoloji çağında Slender Man ile ilgili bir sürü dedikodu ve döküman dolaşmakta. Bazıları Slender Man'ın oyun forumlarında yeni bir korku imajı yaratmak için oluşturulduğunu söylüyor.

Neyse, gelelim Slender Man'ın bu işi nasıl yaptığına. Bu bilgilerin nereden geldiği tam belli olmadığı için doğruluk payı da belli değil. Fakat ortak bir düşünce.

Slender Man, kurbanlarının psikolojisini bozmaya yönelik bir saldırı yapıyor. Onları uzaktan izleyerek korkutuyor. Kurbanı nereye giderse gitsin onu takip ediyor. Bazen hedefine yakın temasta bulunuyor ve bunun sonucunda etraftaki elektronik aletler bozuluyor.

Ayrıca bunları bir forumda görmüştüm ve birazını da kendim yazdım.

BlackRains

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Psikolojimi taciz ettin. Ver elini uykusuz geceler. :olgun: :sgül:

De4D_L4nDeR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Şu ilk resimdeki kameraya hareket çekiyor sanki asdad :D :D Nerde slender varsa bende orda varım

zaza240

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
B.... RPG'den çalmışsın.Bazılarını sen yazmamışsın :)

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Yandex: 404 Server Error

0Eirene0

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
1. resimde yüzü var gibi gözüküyo sanki :p

erimiscan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
B.... RPG'den çalmışsın.Bazılarını sen yazmamışsın :)
Öncelikle ben B-RPG diye bir forumu bilmiyorum ve bunları başka bir forumdan görmüştüm.Adı FRM-TR gibi bi şeydi.Ayrıca birazını ben yazdım dediğim o video :p

Son düzenleme:

TheNightAngel

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
1.Psikolejime Taciz Ettin
2.Olmadigina Taktir Hayallerimi Yiktin
3.Sayende Baksirimi İslattim (Yalnizim)[DOUBLEPOST=1394133984,1394133908][/DOUBLEPOST]
1.Psikolejime Taciz Ettin
2.Olmadigina Taktir Hayallerimi Yiktin
3.Sayende Baksirimi İslattim (Yalnizim)
Dur Lan Niye Korkuyorum Bu Fotolarda Elektronik Aletle Cekiliyor O Zaman Bunlar Neden Bozulmuyr

Mr1KinG

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
oyunu slender woods oyna bidaha uyuma :D