Slenderman Efsanesi

Creeperdankorkanadam

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Slenderman bir "Something Awful" forumları tarafından oluşturulan yüzü olmayan, takım elbise giyen, normal bir insanın iki katı kadar uzun ve bazı kişilerin gerçekten gördüğünü iddaa ettiği bir yaratıktır...

Slenderman nasıl haraket eder, ne yapar?

*Başlangıçta sadece çocuklara gözüken Slenderman amacını değiştirdi. Artık daha garip şeyler peşinde.
*İnsani olduğu için topluluklarda farkedilmeden uzun süre durabilir.
*Hedefini uzun süre hareketsizce izler. Bu yüzden farkedilmesi zordur.
*Genel amacı hedefinin psikolojisini bozmaktır.
*Onun fotoğrafını çekmek, sesini kaydetmek, filme almak isteyenlerin aletlerini bozuyor. Ses kayıtlarında belirli belirsiz gürültüler oluşuyor, görüntülerde ise karıncalanma oluyor.
*Slenderman'in insanları neden izlediği ve sonucunda ne yaptığı henüz bilinmiyor.

Bu olaya veya bu kişiye inanmak her ne kadar zor olsada konuyu araştıran ve ilgili çekici bulan için inanmak o kadar zor değil. İnternet üzerinde gerçekliğini tam anlamıyla kanıtlayacak fotoğraf, belge yok bunun farkındayız ama sanki inanmak istiyormuşsunuz gibi hissediyorsunuz...

Fotoğrafa dikkatli bakarsanız arka tarafdaki Slenderman'i görebilirsiniz...

-ALINTIDIR-

fire98

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
YA NE EFSANESİ YA bu benim knk geçen alemlere akıyoduk

SurvivalMan

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aahhahha sen olayı yanlış anlamıssın gülüm,bu konu hakkında film var.Yatmadan önce filmi biraz fazla kaçırmışsınız sanırım ? :)

fire98

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
ya işde benim amca olu resimdede var küçükken alemlere akardık onla :D

SurvivalMan

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sana demedim ki :D konuyu açana söyledim.Bu bi EF-SA-NE :) ! Herobrine gibi.Hatta Notch'ta bu Slenderman'den çaldı Enderman'i.Doctor Who'daki Silencelerde öyle :)

burak11

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
efsanesimi kalmış sülalecek tanıyoz daha geçen minecraft oynadık :D