Slot azaltma skripti/plugini

galactus3400

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar ben galactus3400,
bikaç arkadaşla beraber sunucu açıyoruz ama bize oyuncuların slotlarını azaltacak bir skript veya plugin lazım. bu işlerden pek anladığımız yok ama skript olarak bir şeyler yazmayı denedik çöpten başka bir şey olmadı sildik attık. arkadaşlar burayı önerdi yardımcı olabilir diye internette ve burada araştırdım varmı böyle bir şey diye slot arttırma konusu gördüm ama onunda sorunu çözülmemişti. bize lazım olan şu şekilde olcak
ekranın altında gözüken 9 ana slot kullanılabilir olcak ama envanterdeki 27 slot kullanılamayacak
envanter sadece armor giyip çıkarmak ve 4 bölmeli craft için kullanılcak
şimdi böyle bir skript veya plugin varsa bana verebilirmisiniz yoksada böyle bir skripti nasıl yazabiliriz herkeze şimdiden teşekkürler

Son düzenleme:

Bartuzen

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kod:
options:
    ToplamOyuncu: 10
on join:
    loop all players:
        add 1 to {_s.%player%}
        {_s.%player%} is bigger than {@ToplamOyuncu}
        kick the player due to "Sunucu dolu!"
        set join message to ""

Won5

Patates Avcısı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşın demek istediği "Envanterin bir kısmını kullanamayacak".

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Aslında Şu Mantıkla Olabilir Bir Komut İle Slotlara Kapı Veya Başka Birleşmeyen Bir İtem Koyarak İtemi Attığında Yani Yere Kapı Attığında Sana Tekrar O Komutu Girdirerek Tekrar Dolduracak Ama Cheste Falan Koyarlar O Nu Nasıl Yapılır Bilmiyorum Yada Herhan Gibi Bugu Olabilir
Birde Şu Plugin Var Ama İşini Görürmü Bilmiyorum
http://www.curse.com/bukkit-plugins/minecraft/slot-lock

virtuaL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşın demek istediği "Envanterin bir kısmını kullanamayacak".

Tam olarak 0,1,2,3,4,5,6,7,8,80,81,82,83,100,101,102,103 mü kullanılacak ?[DOUBLEPOST=1437632069,1437631431][/DOUBLEPOST]
Aslında Şu Mantıkla Olabilir Bir Komut İle Slotlara Kapı Veya Başka Birleşmeyen Bir İtem Koyarak İtemi Attığında Yani Yere Kapı Attığında Sana Tekrar O Komutu Girdirerek Tekrar Dolduracak Ama Cheste Falan Koyarlar O Nu Nasıl Yapılır Bilmiyorum Yada Herhan Gibi Bugu Olabilir
Birde Şu Plugin Var Ama İşini Görürmü Bilmiyorum
http://www.curse.com/bukkit-plugins/minecraft/slot-lock
PHP:
On inventory click:
    if clicked slot is 9:
        cancel event
Şeklinde envanterden tıklamayı iptal edebilirsin,

PHP:
on drop:
    if 1st line of lore of event-item contains "&0 İTEM İD":
        delete item
        set slot 9 of player to a iron door block named "&cKullanılamaz" with lore "&0 İTEM İD"

şeklinde envanter üzerinde ddop yapılırsa itemi 0. slota atmaz, itemi silip tekrar 9. slota atar :)

gerekli olan addon: SkQuery WildSkript

not: calıstığını demenedim

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Bunu biri istemişti sende onu görmüşsün yaptım çalışıyor ama Umbaska olmadan bu yapılamaz Umbaska'da bozuk olduğuna göre proje iptal ettim istersen yarım kalanını atayım tek sorun tıklanılan eşyayı belirlemiyor hiçbir türlü

virtuaL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bunu biri istemişti sende onu görmüşsün yaptım çalışıyor ama Umbaska olmadan bu yapılamaz Umbaska'da bozuk olduğuna göre proje iptal ettim istersen yarım kalanını atayım tek sorun tıklanılan eşyayı belirlemiyor hiçbir türlü
banamı dediniz, bide tam olarak anlamadım