Smart Moving Balıklama Nasıl Atlanır ?

forta86

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi nasıl balıklama atlanacağını hiçççç bir yerde bulamadım bulduysamda anlamadım biri bana yardım edebilirmi acaba bir türlü yapamadım koşarken zıplamatuşu+çömelmetuşu gibi bir kombinasyon yapılıyor damlar tek seferde yapıyolar ben 2 gündür uğraşıyorum beceremedim hatta oyundayken önce şöyle yapıyorum

sonra çekince şöyle oluyor

böyle oluyor ve atlamıyor ama ilk resimdeki gibi durunca ise koşamıyorum koşarsam 2. resimdeki gibi oluyor ve gene atlamıyor :VV::lav: eğer bilen varsa kombinasyonunu bana (örn:ctrl+space sonra zıpla) yardımlarınızı bekliyorum!

Hachiro-sama

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Forge ile mi bu mod ?
yani forge smart moving mi?

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
rehberini çektin sandim da daş atmaya girmişytim tamm
bak sprinti at ani koş sonra ayni anda (koşmaya asla ara vermiyoruz) shift + space yap altta aynen o gördüğün bar gibi bir bar dolcak ama tabi bu arada koşuyorsun durmadan sonra o bar dibe vurunca elini tüm tuşlardan çek baliklama ziplama yapacak[DOUBLEPOST=1391033790,1391033648][/DOUBLEPOST]Aslinda PCde değilim keşke olsaydim deneyip kesin bir yorum yazardim :(

aklıllıminecraft

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Forge ile mi bu mod ?
yani forge smart moving mi?

forge ile Q:EW:EWQ smart moving başlıktaki gibi[DOUBLEPOST=1391037140,1391037082][/DOUBLEPOST]
rehberini çektin sandim da daş atmaya girmişytim tamm
bak sprinti at ani koş sonra ayni anda (koşmaya asla ara vermiyoruz) shift + space yap altta aynen o gördüğün bar gibi bir bar dolcak ama tabi bu arada koşuyorsun durmadan sonra o bar dibe vurunca elini tüm tuşlardan çek baliklama ziplama yapacak[DOUBLEPOST=1391033790,1391033648][/DOUBLEPOST]Aslinda PCde değilim keşke olsaydim deneyip kesin bir yorum yazardim :(

ben pcdeyim hhiihih ama denemeye üşeniyorum

Cobra_HD

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Atlamayarak :D

Tapatalk Gönderisidir...