Snapshot Snapshot 13w19a/21a

berk0264515

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Saat Kaçta Gelicek Haberiniz Varmı ( Ben Saat 10 civarlarında diye biliyodum)

MBerkZ

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyuna maymun muz felan geliyo diyolar 21a da varmış doğrumu bn baktım ama bulamadım aramadımda sade atlara bakmıştım maynunlara dişkkat etmedim maymun mzu köpek balığı gelecekmiş gören varmı evde değilim eve gidince tekrar snapshot dan bakcm

davounn

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyuna maymun muz felan geliyo diyolar 21a da varmış doğrumu bn baktım ama bulamadım aramadımda sade atlara bakmıştım maynunlara dişkkat etmedim maymun mzu köpek balığı gelecekmiş gören varmı evde değilim eve gidince tekrar snapshot dan bakcm
Oyunun yeni launcher'i var.Boşuna force uptade yapmayın.

MBerkZ

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Girdim yeni launcher den çok kötü olmuş yeni launcher sonra değişirmi ? eskisi daha iyi

KNKTL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Premium olmayanlar nasıl oynayacak ?

super_hero007

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyunu bırakıcam hayallim vardı benim premium alamıyorum param yok sahte oyun kullanmak suç mu söyleyin bana suçmu At istiyodum ben renkli kerpiç istiyodum yeter artık... onlarada varda bize niye yok adaletmi bu söylermisiniz :'( :'(

davounn

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyunu bırakıcam hayallim vardı benim premium alamıyorum param yok sahte oyun kullanmak suç mu söyleyin bana suçmu At istiyodum ben renkli kerpiç istiyodum yeter artık... onlarada varda bize niye yok adaletmi bu söylermisiniz :'( :'(
Cracked launcher var üzülme onuda paylaşırım.

Benim paylaşmama gerek kalmamış bazı arkadaşlar paylaşmış bile :)

MBerkZ

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
1.6.1 ciktida ona gore server varmi pre crack fark etmez hatta pre server olsa daha iyi olur bilwn varsa ip verebilirmi

atay17

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lanet Olsun Crack oynıyanlar hala 1.5.2 ben bu dinnerbonenin varya [censored] Sanki yeni launcher yapmasa olmuyodu