Snapshot 13w36a

SkyLee

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Snapshotları indiriyorum bine koyuyorum ama çalışmıyor ve çoğu snapshotun clientini bulamıyorum yani sadece serverleri var sanırsam biri yardım ederse çok makbul geçer şu snapshotlarla ilgili.

konu açan arkadaşımız özel kavgasını konusunda yapmaya çalışırken bazı yardım isteyenler ortada kalıyo bi yardım istemiştim cevap gelmedi saçma sapan tartışmanızdan dolayı bi forum sitesini kavgalarla değilde bilgilendirme ve yardımla doldursanız çok iyi olur

Zangow

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
konu açan arkadaşımız özel kavgasını konusunda yapmaya çalışırken bazı yardım isteyenler ortada kalıyo bi yardım istemiştim cevap gelmedi saçma sapan tartışmanızdan dolayı bi forum sitesini kavgalarla değilde bilgilendirme ve yardımla doldursanız çok iyi olur
Kavgayı bu olaya karıştırma.Bildirimlerim silinmişti ondan görememişimdir.Premium musun?

Oquzpaul

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
snapshot un yeni sürümlerini bekliyorum da İlgi Verici Olanlarını

ProfeniX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Premium değilsen oynaman biraz zor crack versiyonu hemen çıkmaz :)

Zangow

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Snapshot'ları oynamam zor yoksa yeni sürümümü diyosun çünkü benm bildiğim snapshotların premiumla alakası yok
Normalde Minecraft premiumsuz oynanmayacak bir oyundu bu yüzden premium launcherin özellikleri crack launcherlerde olmuyor.Premiumda versiyon seçme yeri var,bununla alpha versiyonlarına kadar oynayabiliyorsun.

Son düzenleme:

SkyLee

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Normalde Minecraft premiumsuz oynanmayacak bir oyundu bu yüzden premium launcherin özellikleri crack launcherlerde olmuyor.Premiumda versiyon seçme yeri var,bununla alpha versiyonlarına kadar oynayabiliyorsun.

bunu biliyorumda konumuzun premiumla alakası yok snapshotları nasıl çalıştırıcam client yerine sadece server dosyaları var

son_savasci

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
kardeş bende 1.7.2 gözüküyor ama girmiyor ne iş anlamış deilim.

Zangow

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yeni bir crack launcher bulun ya da premium alın veya .minecraft silin.