Snapshot Snapshot 14w02a/b

DiPlayZ

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Creeperi evcillestirmek gelse onu beslemek fln :) super olurdu

Nokia 3310'dan Tapatalk Kullanılarak Önce Jüpiter'e Sonra MinecraftTürk'e Yollandı
Eğer bu olay olsaydı dberbet olurdu 17 sayfa yorum okudum sabah çay içerken ii geldi güldürdü bayaa herkes ne kadar merakliymiş oyunu değiştirmeye eğer bu kadar heyecan arıyorsanız sizle beraber savaşıcak moblar istiyorsanız cubeworld var :)

Samsun Galaxy S4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderilmiştir.

batman10

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eğer bu olay olsaydı dberbet olurdu 17 sayfa yorum okudum sabah çay içerken ii geldi güldürdü bayaa herkes ne kadar merakliymiş oyunu değiştirmeye eğer bu kadar heyecan arıyorsanız sizle beraber savaşıcak moblar istiyorsanız cubeworld var :)

Cube world'de istedin yeri kazamiyosun.

Nokia 3310'dan Tapatalk Kullanılarak Önce Jüpiter'e Sonra MinecraftTürk'e Yollandı

DiPlayZ

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Cube world'de istedin yeri kazamiyosun.

Haklısınz fakat herkesin istedigi degisiklik ztn savas yönünde hiç kimse dememiş ki işlevsel blok gelsin fln yeni maden gelsin fln bunlari diyen hic kimse yok :)

batman10

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Haklısınz fakat herkesin istedigi degisiklik ztn savas yönünde hiç kimse dememiş ki işlevsel blok gelsin fln yeni maden gelsin fln bunlari diyen hic kimse yok :)

Ben onu demek istemedim ki? Mcye mob eklensin o kadar. Mc daha iyi.

KaraQarplan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bence bu bloklarla çok şey yapılmaz minecrafttan daha çok şey beklenir.Fakat yinede geldiği iyi olmuş... :D

Mahmutstyle

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Bence blocklar dekorasyon amaçlı gelmesi iyi oldu daha iyi heykeller vb. yapılabilir keşke slime block gibi onlarında bi işlevi olsa ve
Mojang çok çalışıyor minecraft bi anda (yani 1-3 yıl bana göre bir anda :DDDDD) nasıl oyun bir anda büyüdü :D bence 1.8 güncellemesi müthiş olacak
1.7 gibi değil bana göre 1.6 gibi bir devrim yaratacak 1.8 .
2.0 ı merakla bekliyorum insallah bir hayvan olmayan birşeyin üstüne binip gidebiliriz .(araba gibi :D)

Sanırırm 1.8 çıkmış[DOUBLEPOST=1392474633,1392474552][/DOUBLEPOST]
Bence blocklar dekorasyon amaçlı gelmesi iyi oldu daha iyi heykeller vb. yapılabilir keşke slime block gibi onlarında bi işlevi olsa ve
Mojang çok çalışıyor minecraft bi anda (yani 1-3 yıl bana göre bir anda :DDDDD) nasıl oyun bir anda büyüdü :D bence 1.8 güncellemesi müthiş olacak
1.7 gibi değil bana göre 1.6 gibi bir devrim yaratacak 1.8 .
2.0 ı merakla bekliyorum insallah bir hayvan olmayan birşeyin üstüne binip gidebiliriz .(araba gibi :D)
istersen araba modu yükleyebilirsin

Tekno_Manyak

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Artik lapisle ench basiliyor ve en yuksek ench icin 30 lv olman gerekiyor ama 3 lv gidiyor basinca ve artik gelecek buyunun bir kismini gorebiliyorsun

Google Glass İle Gönderildi