Society Gaming - 1.7.2 Survival - İlgili Yöneticiler - Emek Sunucu - societygaming.nitrado.net

basemode

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba, Minecraft Oyuncusu!
|Society Gaming resmi MCT konusuna Hoşgeldiniz!|

|Web Sitemiz: http://societygaming.byethost22.com|
|IP Adresimiz: societygaming.nitrado.net|

|Hakkımızda|
Society Gaming Minecraft topluluğunun bir parçasıdır. 2013 yılında sunucunun temelleri atıldı ve resmi olarak 24 Ağustos 2014'de oyunculara sunuldu. Sunucunun popülaritesi var olan sistemleri ve saygılı yöneticileri ile hızlıca artmaya başladı. Çeşitli açıklar düzeltilmiş ve problemler çözülerek bazı fonksiyonlar eklenmiştir. Ekip olarak sunucuyu her zaman Minecraft topluluğunda daima kayda değer ve diğer sunucuların ilgisi altında bulundurmayı hedefliyor ve bu uğurda her geçen gün kendimizi aktif ve güncel tutuyoruz. Herkese adaletli ve eşit haklar tanımayı kendimize görev edinmiş bulunuyoruz. Minecraft Türkiye platformunda aktif olarak yer alan sunucuların kapanma kaygılarının aksine Society Gaming olarak kapanma olasılığımızın çok düşük olduğunu belirtmek isteriz. Artık tam anlamı ile emek verebileceğiniz ve emeklerinizin karşılığını alabileceğini bir sunucu var! Hemen foruma kayıt olun ve sunucuya dair bilgilerinizi zenginleştirin!

|Sunucu Bilgileri|

Survival World

Gelişmiş Roller Coaster

Dost canlısı, olgun yöneticiler

%99.9 Uptime Garantisi

İpeksi ile spawner kırma

Dost canlısı, olgun ve ilgili yöneticiler

Anti X.Ray

Anti Bot

CombatLog

Özel at eklentisi

ChestShop

GlobalMarket

|Sunucu Resimleri|

-

-

-

-

Son düzenleme:

ceokan

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Elinize sağlık, her geçen gün Minecraft Türkiye sahnesinde bir adım daha ileriye gittiğinizi görüyorum. :kgül:

hersoy

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Bakımdan önce ve bakımdan sonra arasında dağlar kadar fark var. Gerçekten her şey çok güzel, kendimi fazla kaptırdım sanırım bu sunucuya. Yöneticilere yine bir övgü olarak; "Gerçekten adam gibi yöneticileriniz var."

AdaletTim99

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Hayatımda gördügümü en boktan server gitmeyin 5 para etmez hiç güzel degil sakın ha sakın kurucu ilgilenmiyor rehber ana bacı giriyor item kopyalayan kopyalana anticheat filan yok uçuyor millet

basemode

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Hayatımda gördügümü en boktan server gitmeyin 5 para etmez hiç güzel degil sakın ha sakın kurucu ilgilenmiyor rehber ana bacı giriyor item kopyalayan kopyalana anticheat filan yok uçuyor millet

Öncelikle ne kadar ağzı bozuk ve tabir-i caizse patavatsız bir insani varlık olduğunuzu yukarıda yazmış olduğunuz çekememezliği bol mesajınızdan görmüş bulunuyoruz. Sunucumuzda üslup ve insanlık çok önemli. Sunucu hakkına ne tür bir sıkıntı yaşayıp buradan konuyu kirletmeye çalıştığınızı anlamadım zira sunucumuzda hile koruması var ve şunu netlikle söyleyebilirim ki Anti X.Ray eklentimiz tamamen gerek 3. parti, gerekse mod halinde açılan iç görüşü engellemektedir.
Kin ve nefret duygularınızı daha sakin ve düzgün yani insancıl cümleler ile detaylandırarak, gerekirse kanıt göstererek belirtmek sizinde hakkınız fakat buradan kan kusmanıza müsaade veremeyiz maalesef.

Argo ve küfürden uzak bir gün diliyorum AdaletTim99, hayatınızda başarılar.

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Ah Bleach nelere kadirsin bak isimlerini kullanıyorlar artık senin.

basemode

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ah Bleach nelere kadirsin bak isimlerini kullanıyorlar artık senin.

Küfürsüz ve üsluplu yorumunuz içi teşekkür ederiz Schaffer79. Belirtmek isterim ki; Bleach isimli animasyon dizisinden yola çıkarak Society ismini koymak gibi bir düşüncemiz olmadı. Anlamından yola çıkarak bu ismi koymuş bulunuyoruz.

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Küfürsüz ve üsluplu yorumunuz içi teşekkür ederiz Schaffer79. Belirtmek isterim ki; Bleach isimli animasyon dizisinden yola çıkarak Society ismini koymak gibi bir düşüncemiz olmadı. Anlamından yola çıkarak bu ismi koymuş bulunuyoruz.
Fazla resmi konuşmana gerek yok craft_man öyle konuşmuyor :D

Hasanmasii

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Nickiniz: yaaduni10 <METİN>

Gerçek isminiz ve soyadınız: Burak gülasar<METİN>
Yaşınız: 18<METİN>
Seçtiğiniz bölüm (Rehber/Mimar/Moderator): <METİN>moderator
Size ulaşabileceğimiz bir iletişim adresi (Skype zorunlu): skyp : Burak32
Yönetim ekibi işleri için günde kaç saat ayırabilirsiniz?: <METİN>sabah 10:30 13:00 -saat-5-den-8 e kadar
Hangi ülkede yaşıyorsunuz? (Türkiye dışı için):türkiye
Ne zamandan beridir Society Gaming üyesisiniz?:3 gündür
Hakkınızda açılan tüm şikayetler veya hatalı yasaklamaların forum linkleri (Eğer yoksa, boş bırakın):

Hiç sunucudan banlanma, atılma, susturulma gibi olaylarınız oldu mu? Olduysa, neden?:
<METİN>evt banlandım vipi afk iken öldürdüm sonra bana ban attılar needense

Camia veya ekibe yararlı olabileceğini düşündüğünüz yetenekleriniz var mı?:
<METİN>evt ev apabilrim at arlışları düzenleebilriz eğlence için daha önceki oynadığım serverimde vardı !!

Neden sizi yönetim ekibine almalıyız?:
<METİN> daha fayydalı yararlı olurum

Diğer yönetim ekibi adaylarından farklı olan yanlarınız ne olabilir?:
<METİN> diğerleri faazla açıık olmaz vea ilgilenmz die düşünüorum

Daha önce Society Gaming adına herhangi bir katkınız oldu mu?:
<METİN> daha 3 gündür üyyeyyim :D

Mapping bilginiz var mı? Varsa, yaptıklarınızdan birkaç şey gösterebilir misiniz? (Sadece yaptıklarınızın resimlerini koyun!):
<METİN> var kendime port server açmıştım map indirdim internetten

Plugin tarzı kod yazabiliyor musunuz? Yazabiliyorsanız, yaptıklarınızdan birkaç örnek verebilir misiniz?:
<METİN> pluginlerden anlarım briaz plugin kodu ne bilmiorum

Daha önce bu sunucuda yönetim ekibine başvuru yaptınız mı?:
<METİN> ilk defa .

Bu konuda herhangi bir deneyiminiz var mı? Varsa, nerelerde veya ne şekilde:
<METİN> daha önce bir kaç serverde oldum kralbahses de tcmine de

Eklemek istediğiniz herhangi bir şey var mı?:
<METİN> yyok :D

keatikan

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
%100 emek verilebilir bir ortam yarattınız sizi tebrik ediyorum. Bununla birlikte AutoDisconnect ile yapılan kopyalama bugunu kaldırmışsınız birde X.Ray'ın kökünü kurutmuşsunuz. Artık benim bu sunucuya bağlanmamak gibi bir lüksüm yok :)

hakanpolatkara

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Başarılı bir platform oluşturmuşsunuz tebrikler. Minecraft Türkiye (iyi anlamda) değişiyor gibi :S