Şöyle "Ben LoL oynamayı Biliyorum!" Diyenleriniz Var Mıdır? (BUFED)

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Nabersiniz forum insanları sizi.

LoL oynamayı biliyorum ancak tek başımayım ve tek oynamak istemiyorum diyenleriniz varsa şöylece bir grupla eskiden beri oynamaktayız. Aramızda yeni insanları görmek de istiyoruz:

@BurnerTroll - Tabii ki de topluluğun kurucusu ve lideriyim. (Grubun adı da Burner'in Fedaileri zaten. -BUFED-Nasıl, ego akıyor değil mi?)

@KadirBerk - Grubun ":(" yazmaktan sorumlu şahsı. Fena değildir hani ama genelde 300 ms ile oynadığı için pek yorum yok.

@Ardart - Grubun maskotu. Genelde rakibe yem olarak atıyoruz. Gizli kazanma taktiğimiz bu arkadaş üzerinden işliyor.

@EminGny - Kısaca bahtsız bedevi. Çölde kutup ayıları yakalıyor bunu da.

@GodofMilker - İyi bir destek oyuncusudur kendisi. Ama biraz saf. (Baya saf.)

@TheMissingLink - Troll oyuncu. Kendisi bronz yüreği challenger bir arkadaşımız.

Ve bu saydıklarım dışında forumda hesabı olmayan (veya olsa da şu an aklıma gelmeyen) birkaç arkadaş var. (En son 20 kişiydik ama sonra aktif gruba geçtik.)

Katılmak isteyen arkadaşlarımız varsa 3 şart arıyoruz:

+KESİNLİKLE ağzınızın düzgün, küfürsüz olması gerek.
+Maçlarda kayıplar yaşadığınızda oyundan kopup oyunu satmayacaksınız.
+Lig sınırı yok ancak takımla maçlara girebilmek için 20 lvl üstü olmanız gerek. Seviyeniz düşükse ancak üstteki şartları sağlıyorsanız yine de ekibe gelebilirsiniz ancak 20+ lvl olana kadar takımla maçlara katılamazsınız.

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Ben gelebilirim ama alır mısınız bilmem ._.

McWeb

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben daha oyuna yeni başladım oyunu çözmeye çalışıyorum ._. Anca 2/8/2 gidebiliyorum :(

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Salturbone

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
birileri interneti sömürmedikçe 64'ün üstüne çıkmıyor artık ping :( çoğunlukla 50 .s .s