Sohbet Gardiyanı | Oto Mute | Bug Çözüldü, Sorunsuzdur | 1.8.x / 1.16.x | ragbeen#4339

ragbeen

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sohbet-Gardiyani.png

Sk benim değildir lakin bütün sorunlarını düzeltip ve gereksiz olan şeyleri silerek 1.16 ya uyarladım.
Hiçbir şekilde sorunu yoktur var ise yoruma yazarsanız sevinirim!

ARGO VEYA KÜFÜR EKLİYECEKSENİZ " ARGO " OLACAK ŞEKİLDE YAPIN
TIRNAKLAR İLE KELİMENİN ARASINDA BOŞLUK OLMAK ZORUNDA
OLMASSA SK DÜZGÜN ÇALIŞMAZ!!
Kod:
on chat:

player doesn't have the permission "bot.kufur"

message contains " argo1 " or " argo2 " or " argo3 " or " argo4 " or " argo5 " or " argo6 " or " argo7 "

wait 1 second

execute console command "mute %player% 30m Hakaret"

wait 1 second

broadcast "&6%player% &cHakaret &eEttiği Için Hepinizden Özür Diliyor!"

on chat:

player doesn't have the permission "bot.kufur"

message contains " küfür " or " küfür2 " or " küfür3 " or " küfür4 "

wait 1 second

execute console command "mute %player% 1h Küfür"

wait 1 second
broadcast "&6%player% &cKufur &eEttiği İçin Hepinizden Özür Diliyor!"​

Skriptte Sorun Var İse Discorddan Bana Yazabilirsiniz!

ragbeen#4339

Son düzenleme:

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
bundan tonlarca var gereksiz olmuş

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
nedir? eklediğin argo veya küfürün tırnaklar ile arasında boşluk varmı kontrol edermisin?
kardeşim takma şu boşluğa, boşluk hayatını kurtarmıyor. adam gider birleşik yazar olur biter. veya klavye dışı karakter kullanır tek harfte, biter gider. engelleyemezsin uğraşma. craftrise bile, koskoca server bile engelleyemiyor çoğu küfürü.

ragbeen

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
kardeşim takma şu boşluğa, boşluk hayatını kurtarmıyor. adam gider birleşik yazar olur biter. veya klavye dışı karakter kullanır tek harfte, biter gider. engelleyemezsin uğraşma. craftrise bile, koskoca server bile engelleyemiyor çoğu küfürü.
bir nebze olsa bile engelleyebiliomu engelliyo o yeter
artık ne kadar yaratıcı küfür ediyolarsa onları alır eklerler az mantıklı ol

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
bir nebze olsa bile engelleyebiliomu engelliyo o yeter
artık ne kadar yaratıcı küfür ediyolarsa onları alır eklerler az mantıklı ol
az mantıklı ol diyeceğine git plugin ile yap tek kelime ekleyince onun boşluklusunu boşluksuzunu büyüğünü küçüğünü ayarlasın. adam büyük harfle etse onu da engellemez. kötü yani

ragbeen

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
az mantıklı ol diyeceğine git plugin ile yap tek kelime ekleyince onun boşluklusunu boşluksuzunu büyüğünü küçüğünü ayarlasın. adam büyük harfle etse onu da engellemez. kötü yani
yoo engellio engellemese bile kendin eklersin, sk bu çok laf yapacağına kendin pl yap ondan sonra ne diyosan de, hiç sorun yok skda gelmişsin sırf kötülemek için laf yapıosun, sk bu sk pl değil yapabiliosan kendin yap

ragbeen

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
message contains " küfür " or " küfür2 " or " küfür3 " or " küfür4 " or " KÜFÜR " or " KÜFÜR2 " or " KÜFÜR3 " or " KÜFÜR4 "
al sana büyük küçük harf, boşluksuz yaparsan bozulur küfür yazmayn cümleyi siler mute atar boşuna koca koca harfler ile boşluklu yazın yazmadım oraya

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
message contains " küfür " or " küfür2 " or " küfür3 " or " küfür4 " or " KÜFÜR " or " KÜFÜR2 " or " KÜFÜR3 " or " KÜFÜR4 "
al sana büyük küçük harf, boşluksuz yaparsan bozulur küfür yazmayn cümleyi siler mute atar boşuna koca koca harfler ile boşluklu yazın yazmadım oraya
her harfin ayrı kombinasyonu var. discordda açıkladım sana. hala daha itiraz edersen dediklerimi tekrar oku.

ragbeen

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
her harfin ayrı kombinasyonu var. discordda açıkladım sana. hala daha itiraz edersen dediklerimi tekrar oku.
ben yokmu diyorum bre anlamaz adam, diyorum kiii bu skriptttt, sen bunu yapmak zorundasıınn eğer çok biliyosann pl sini yap yayınlaaa anladınmmıııı??????