Sohbet

adenzu54

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar bu konu sırf sohbet amaçlıdır. Paylaşmak istediğiniz şeyleri, sıkıntınızı veya düşüncelerinizi bu konuda paylaşıp sohbet edelim diyorum.

Nasılsınız?

Helter

Pattes
En iyi cevaplar
0
İyi değilim, lanet olasıca CEC inputun keyboard outputa dönüştürmem lazım, yada başka bir yol bulmam.

ErenBeyazkurt

WhiteGraphic | Tasarımcı
En iyi cevaplar
0
Canım sıkılıyor kafam ağırıyor gözlerim yanıyor bi adele,bi elli goulding,bi chrissy costanza cover,bi lana del rey öyle dinliyorz anlıklar bunlar

adenzu54

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
İyi değilim, lanet olasıca CEC inputun keyboard outputa dönüştürmem lazım, yada başka bir yol bulmam.
Kolay gelsin. Yanlış anlamadıysam klavyeni bilgisayara bağlamaya çalışıyorsun ama kablo yüzünden olmuyor. Doğru mu?[DOUBLEPOST=1440537683,1440537637][/DOUBLEPOST]
Canım sıkılıyor kafam ağırıyor gözlerim yanıyor bi adele,bi elli goulding,bi chrissy costanza cover,bi lana del rey öyle dinliyorz anlıklar bunlar
Kafan ağrıyor ama şarkı dinliyorsun. Milletçe alkışlıyoruz :D

Ardart

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Rendır yapıyorum, kursa gidiyorum, şarkı dinliyorum.
Öyle geçiyor zaman işte :C

MhaWTHoR

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
1
Hemen java öğrenmem gerekiyor :(

DenizCan_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Skypede Biriyle Konusuyorum.

Helter

Pattes
En iyi cevaplar
0
Kolay gelsin. Yanlış anlamadıysam klavyeni bilgisayara bağlamaya çalışıyorsun ama kablo yüzünden olmuyor. Doğru mu?[DOUBLEPOST=1440537683,1440537637][/DOUBLEPOST]
Kafan ağrıyor ama şarkı dinliyorsun. Milletçe alkışlıyoruz :D
Yanlış, RPi 2 ile projeme devam ederken tv kumandasından gelen inputu retro oyun konsolu eklentisi için klavye outputuna çevirmem lazım.
"Yanlış anlamadıysam klavyeni bilgisayara bağlamaya çalışıyorsun ama kablo yüzünden olmuyor." bu kısım çok çok çok yanlış çünkü;
Klavyem kablosuz.

adenzu54

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hemen java öğrenmem gerekiyor :(
Niye?[DOUBLEPOST=1440538327,1440538287][/DOUBLEPOST]
Yanlış, RPi 2 ile projeme devam ederken tv kumandasından gelen inputu retro oyun konsolu eklentisi için klavye outputuna çevirmem lazım.
"Yanlış anlamadıysam klavyeni bilgisayara bağlamaya çalışıyorsun ama kablo yüzünden olmuyor." bu kısım çok çok çok yanlış çünkü;
Klavyem kablosuz.
Anladım, açtığın için teşekkürler.

TheRedstoneEngineer

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Laptop'um var. Şarj jakı problemli. En ufak dokunuşumla kapanıyor. Tabi batarya ölü olduğundan bataryasız kullanıyorum. Yani kablo gidince bilgisayar direk kapanıyor. Hadi bunu idare ediyodum. Son bi kaç günde jak aşırı ısınmaaya başladı. Ucunu tutamıyorum ilk başta. Tabi öyle ısınınca bilgisayar da kapanıyor. Zaten çok hantal, bi de bu çıktı başıma. Neyse ki yakın zamanda değiştiricem.
Bu arada bende bi masaüstü var ama özellikleri kötü olduğu için kullanmıyorum. Acaba laptop'un anakartını, ram'ini işlemcisini, ekran kartını falan vs. hepsini söküp kasaya takıp kullanabilir miyim? O zaman o şarj jakı sorunu da olmaz hem.

adenzu54

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Laptop'um var. Şarj jakı problemli. En ufak dokunuşumla kapanıyor. Tabi batarya ölü olduğundan bataryasız kullanıyorum. Yani kablo gidince bilgisayar direk kapanıyor. Hadi bunu idare ediyodum. Son bi kaç günde jak aşırı ısınmaaya başladı. Ucunu tutamıyorum ilk başta. Tabi öyle ısınınca bilgisayar da kapanıyor. Zaten çok hantal, bi de bu çıktı başıma. Neyse ki yakın zamanda değiştiricem.
Bu arada bende bi masaüstü var ama özellikleri kötü olduğu için kullanmıyorum. Acaba laptop'un anakartını, ram'ini işlemcisini, ekran kartını falan vs. hepsini söküp kasaya takıp kullanabilir miyim? O zaman o şarj jakı sorunu da olmaz hem.
Leptoptakilerin kasaya uyacağını sanmıyorum. Ama hiç yoktan (kullanılmayacaksa) sök parçalarını bir işe yarar.

TheRedstoneEngineer

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Leptoptakilerin kasaya uyacağını sanmıyorum. Ama hiç yoktan (kullanılmayacaksa) sök parçalarını bir işe yarar.
Sorun şu, masaüstünde her parça ayrı ayrı 5V çıkış alır, laptop'da anakart bi girişten 19V alır, dağıtır. Bunun için transistör falan gerek. Yoksa belki de olurdu :/

PnowsMC

Beelzebub
En iyi cevaplar
0
Paypal da paranız filan varsa açın bi server 6 kişilik filan survival oynayalım

Vienicome

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Gözümün önünde 50-350 dolarlık resimlerin 4 saat içinde slotlarının satılıp 1 günde çizilip ödemenin yapılması :(
Ve benim resim yeteneğimin -1 level olması :(
Yeterince açıklayıcı :(