SoldierPVP / 1.8X / FFA / 1vs1 / V 0.5 / RankSystem

GevezeOyuncu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Merhaba ForumGamer Takipçileri
SoldierPvP olan Yeni Sunucumuza Hoş Geldiniz.
Bu Sunucuda Kesinlikle Eğleneceğinize Eminiz.
Sunucu İçin 1 Aydır Çalışma Vardı.
Ve Sonra Erdi, Artık Sunucumuz Aktif.
İlk Güne Özel +15 de Vip Çekilişi Olacaktır (Cuma)

Sunucumuzu Tanıtmaya Başlıyalım.

Size Mükemmel Bir PVP Yaşatmak, Sizin Ve Bizim Eğlenmemiz.

Sunucumuz BATİHOST Üzerinden Satın Alınmıştır
Ram 6 GB [Sorun Çıkarsa Arttırılacaktır]
Kişi Sayısı 40 Dır [Arttırılacak]
4 Çekirdekli
PVP Sunucusu
İp Adresi: 37.123.99.199
Discord Sunucumuza Katılmak İçin https://**********/VwNjvpm
[Alımlar v.s Burada Yapılır]

1vs1 Sistemi ! ( Şu Anlık Bakımda )
FFA!
BuildUHC!

SUNUCU VİDEOMUZ

SoldierPvP Kurallar
Hile Kullanımı (3 gün ban)
Yetkiliye Küfür (Sınırsız Ban)
Reklam (Sınırsız Ban)
Küfür (15 Dakika Mute)
Hakaret (5 dakika)
Spam (10 dakika)

Yağız Oytun /-/ SpeedJitter /-/ Kurucu - Discord Yöneticisi
Enes /-/ EenesSTR12 /-/ Moderator - Discord Yöneticisi
Yusuf /-/ gonkix965 /-/ Moderator - Discord Moderatorü
Ali /-/ RainHero /-/ Moderator - Discord Moderatorü

Son düzenleme:

Xosmuits

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Vasattanda ötede, hiçliğin ortasında saçma bir sunucu.
Puanlamayı hak etmiyor.
Hiçbir şey belirtmeden herhangi bir sunucuyu böylesine baltalamanız ne vasat bir durumdur böyle. Eğer sunucuda bulunan yanlışları belirtirseniz şayet yetkili kişiler bunları düzeltmek için bir şeyler yapabilir diye düşünüyorum. Lakin böylesine vasattan da öte bir düşünce ve yorum stili ile sizden bir beklentim olamaz.

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hiçbir şey belirtmeden herhangi bir sunucuyu böylesine baltalamanız ne vasat bir durumdur böyle. Eğer sunucuda bulunan yanlışları belirtirseniz şayet yetkili kişiler bunları düzeltmek için bir şeyler yapabilir diye düşünüyorum. Lakin böylesine vasattan da öte bir düşünce ve yorum stili ile sizden bir beklentim olamaz.
Sunucu 2013'de açılmış olan pvp sunucularından farksız, böyle bir sunucunun konusunu baltalamam, baltamakla uğraşamam, bu sunucudan çok daha iyi bir sunucum bulunmakta.
Arkadaş zaten oyuncum, sunucusunda konuşurkende söyledim bunları.
Yapılacak pek bir şey yok, arkadaş amatör, skript veya java bilgisi yok.

Xosmuits

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Egoistliğin sınırlarını aşmak:
Sunucu 2013'de açılmış olan pvp sunucularından farksız, böyle bir sunucunun konusunu baltalamam, baltamakla uğraşamam, bu sunucudan çok daha iyi bir sunucum bulunmakta.
Arkadaş zaten oyuncum, sunucusunda konuşurkende söyledim bunları.
Yapılacak pek bir şey yok, arkadaş amatör, skript veya java bilgisi yok.

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Egoistliğin sınırlarını aşmak:
Gerçekleri söylemek / belirtmek ne zaman egoistlik oldu acaba ?

Kurucusunun zamanında sunuculara 1.7.10 sürümünde exploit atan bir "çocuk" olması daha da ilginç.

Dipnot: BuildUHC demişsiniz sisteminiz yok. 6 GB RAM demişsiniz ben pek inanmadım. 1vs1 sistemi bakımda. Türkiye bu sunucuları görmeyi hak etmiyor, hak etmedi.

GevezeOyuncu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Gerçekleri söylemek / belirtmek ne zaman egoistlik oldu acaba ?

Kurucusunun zamanında sunuculara 1.7.10 sürümünde exploit atan bir "çocuk" olması daha da ilginç.

Dipnot: BuildUHC demişsiniz sisteminiz yok. 6 GB RAM demişsiniz ben pek inanmadım. 1vs1 sistemi bakımda. Türkiye bu sunucuları görmeyi hak etmiyor, hak etmedi.
Değerli Yorumunuz İçin Teşekkürler Ancak Sunucumuzdaki 1vs1 Bakımı Kalktı Ve Artık Aktif Ancak Yeni Aktif Olduğu İçin Builduhc Aktif Değil Sunucu Açılmadan Once Builduhc miz aktifti Ancak Deneme Amaçlı Veya Teknik Sorunlardan Dolayı 1vs1 i Bakıma Aldık , Yeniden Yaptık Ve Build Uhc Eklenmedi Birde Sunucumuzun 6 GB Ram Olmasının Nesine İnanmadınız Kanıtlıyabiliriz İnanılmayacak bir şey Yok Birde Düzgün Bir Şekilde Hataları Belirtseniz Biz Elimizden Geleni Yaparız Ha Bu arada Sunucumuz Betadadır ! Her Yeni Başlayan Sunucularda Bunlar Olabilecek Sorunlar. Tekrardan Teşekkürler.

Vasattanda ötede, hiçliğin ortasında saçma bir sunucu.
Puanlamayı hak etmiyor.
Sebebini Öğrenebilirmiyim ?
Yaptığımız Hataları Bize Bildirirseniz Size Minnettar Oluruz. Direk Kötülemeniz Doğru Değildir Sunucumuzun 2. Günündeyiz.

Bizi Savunup Bize Destek Çıktığınız İçin Teşekkürler :)

UltraoyunTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu sunucu için bence 1 ay boşuna uğraşmışsınız. Haritanızda çok dağlık yerler var, yani çok yakın. Biraz uzaklaştırın da adamlar rahatlasın. Hem de klasik pluginler kullanılıyor. Bence siz sunucu açmayın ama diğer konulara bir göz gezdirirseniz gelişme ihtimaliniz vardır.

Sunucuya puanım: 4/10 @GevezeOyuncu

UltraoyunTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sanırım yazdığınız bu şeyden sonra egoistliğinizi belirttiniz:

Gerçekleri söylemek egoistlik ise egoistliğin ne olduğunu araştırmalısınız bence. Hem de GreenPvP adlı sunucu'nun pluginleri, skriptleri bu sunucudan daha kaliteli. O sunucu tıpatıp badlion'a benzerken bu soldierpvp adlı sunucu sadece 2013 pvp sunucularını anımsatıyor bana.

UltraoyunTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gerçekleri söylemek egoistlik oluyor ise, asın beri.

Siz egoist biri değilsiniz. Keyfinize bakın :)

Ek Not: Sizi takamayanlar var sanırsam.

Sunucu tanıtım videonuzu izledim, izlemez olaydım. Harita klasik 4 biyom, klasik banlama şekilleri vb. ve yalan söylemene gerek yok. Şu cümlen ''Her şeyi ben kodladım, ben yazdım.'' Sen bir kere hazır plugin pakeyi kullanıyorsun ve sadece editlemişsin. Türkçe harflere dikkat etmiyorsunuz. Örnek vereyim. İlk cümle ''Merhaba Arkadaslar Sunucumuza Hos Geldiniz!'' İkinci cümle ''Merhaba Arkadaşlar Sunucumuza Hoş Geldiniz!'' Türkçe karakterlere lütfen uyun. Zaten cevap da vermiyorsunuz forumda bence paranızı sunucu açmaya değil de madem benimde şu minecraft oyununda bir değerim olsum diyorsanız diyorsanız gidin büyük kitleli pvp sunuculardan donor alın. Paranızı en azından bilinçli harcamış olursunuz ama ben orasına tabi ki karışmıyorum.

kerimyrmz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Evet Şimdi Rezaleti Anlatacağım Size :D Sunucuda Kurucu Açık Yazdıklarımızı Görüyor Herkezin Şikayet ettiği Bir Hile Var Ve Kurucunun Dediği Cümle Şu ``Report Sistemini Kullanın ` Çok Başarısız Bir Kurucu Ve Çok başarısız Bir Server Kolay Gelsin

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Sunucuya bizzat girdim ve keşke whitelist açık olsaydı da giremeseydim. Moderatör beni kesemediği için ./lightning ile öldürüyor, normal sıkıcı bir harita, 10 yaşın altında olan yetkili takımı ve sanki marifetmiş gibi tek odalı 1VS1 sistemi. Soldier ismini çok düşündüyseniz sizin için üzüldüm açıkçası. Küfür ile hakaret arasında uçurum niteliğinde zaman farkı var ve bu çok komik bir şey. VIP üyelere VIPPerks ve elmas set veriliyor. O kadar mizah yaparım ama bu kadar absürt bir şey görmedim.

2/10 (2 puan da kurucu tanıdık olduğu için)

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
upload_2017-4-14_7-47-40.png

Evet, sunucu çok kaliteli ve ben egoluyum.

upload_2017-4-14_7-49-9.png

Kimin kodladığı belli değil.