SoldierPvP Moderatör Alımları <<Aktif>>

vTeachy

Marangoz
En iyi cevaplar
0
SUNUCUMA NE İŞ YAPTIĞINI BİLEN MODERATORLAR ALACAĞIM. SUNUCU PROFESYONEL OLACAK
ŞARTLAR
Mikrofon
Deneyim
+14 yaş
İyi ve tecrübeli olması
Adın:
Yaşın:
Skype Adresin:
Günlük aktiflik (saat):
Daha Önceki Deneyimlerin:
Komut bilgin:
(Türkçeyi doğru kullanma):
Bir arkadaşın sunucuda hile açtı ne yaparsın:
Bir youtuber sunucuda hile açtı ne yaparsın:
Bir kişi sana ana bacı sövdü ne yaparsın:
Neden kendine bizi layık gördün:
Sebepsiz yere ban atarmısın (TROLÜNE):
Alınanları Skypeden ekleyeceğim ve aşağıdan yazacağım bol şans !
NOT: Sunucunun map vb İhtiyacı yok her şey hazır tek eksik doğru dürüst bir ekip !

Spark213

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Adın:oğuzhan
Yaşın:16
Skype Adresin: var ama mic yok kullanmıyorum ama telefonum var
Günlük aktiflik (saat): Nerdeyse günün tamamı
Daha Önceki Deneyimlerin: Hiç bi yerde modluk yapmadım ama burda layıkıyla yapabilirim
Komut bilgin: Ortalama
(Türkçeyi doğru kullanma): %100
Bir arkadaşın sunucuda hile açtı ne yaparsın: ilk önce uyarır eğer tekrar yaparsa sınırlı/sınırsız uzaklaştırırım
Bir youtuber sunucuda hile açtı ne yaparsın: ilk önce uyarır eğer tekrar yaparsa sınırlı/sınırsız uzaklaştırırım
Bir kişi sana ana bacı sövdü ne yaparsın: Sustururum /mute
Neden kendine bizi layık gördün: Bi serveri hep en iyisi yapmak istemişimdir en azından tanınan ya da ismi geçince alkışlanan yapmak istemişimdir ve Daimi Adaleti sağlamak iterim
Sebepsiz yere ban atarmısın (TROLÜNE): Sebepsiz ASLA Ban atmam neden çünki Haksızlığı hiç kaldıramam

Ali_TR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adın:Ali
Skype Adresin: VirtuoseKiller
Günlük aktiflik (saat):Belli bir saatim yok, fakat haftaiçi ortalama 4 diyelim , haftasonu ise 7/8
Daha Önceki Deneyimlerin:Birçok sunucu da mimar , admin ve rehber oldum.
Komut bilgin:ortalama
(Türkçeyi doğru kullanma): Doğru kullandığımı düşünmekteyim.
Bir arkadaşın sunucuda hile açtı ne yaparsın: Hile konusunda pek tahammülüm yoktur. Kuşku bırakmayacak şekildeyse direk sunucudan uzaklaştırırım.
Bir youtuber sunucuda hile açtı ne yaparsın:Hile konusunda pek tahammülüm yoktur. Kuşku bırakmayacak şekildeyse direk sunucudan uzaklaştırırım.
Bir kişi sana ana bacı sövdü ne yaparsın: 30 dakika susturma idealdir.
Neden kendine bizi layık gördün: Sizi daha görmediğim için bir şey diyemeyeceğim. Sadece işimi yapmak istiyorum.
Sebepsiz yere ban atarmısın (TROLÜNE): Gayet gereksiz bir şey kim böyle bir şey yapsın ki ?

vTeachy

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Adın:Ali
Skype Adresin: VirtuoseKiller
Günlük aktiflik (saat):Belli bir saatim yok, fakat haftaiçi ortalama 4 diyelim , haftasonu ise 7/8
Daha Önceki Deneyimlerin:Birçok sunucu da mimar , admin ve rehber oldum.
Komut bilgin:ortalama
(Türkçeyi doğru kullanma): Doğru kullandığımı düşünmekteyim.
Bir arkadaşın sunucuda hile açtı ne yaparsın: Hile konusunda pek tahammülüm yoktur. Kuşku bırakmayacak şekildeyse direk sunucudan uzaklaştırırım.
Bir youtuber sunucuda hile açtı ne yaparsın:Hile konusunda pek tahammülüm yoktur. Kuşku bırakmayacak şekildeyse direk sunucudan uzaklaştırırım.
Bir kişi sana ana bacı sövdü ne yaparsın: 30 dakika susturma idealdir.
Neden kendine bizi layık gördün: Sizi daha görmediğim için bir şey diyemeyeceğim. Sadece işimi yapmak istiyorum.
Sebepsiz yere ban atarmısın (TROLÜNE): Gayet gereksiz bir şey kim böyle bir şey yapsın ki ?
CEVABIN ALINMIŞTIR KURUCU TARAFINDAN DEĞERLENDİRİLECEKTİR...

vTeachy

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Mikrofon VAR
Deneyim 8 SERVERDE MODUM
+14 yaş 20
İyi ve tecrübeli olması 8 SERVEDE MODUMM
Skype ÇALINDI
BAŞVURU FORMU
Adın:TALHA
Yaşın: 20
Skype Adresin: ÇALINDI
Günlük aktiflik (saat): 4
Daha Önceki Deneyimlerin: 8 SERVEDE MODLUK 1 SERVERDE ADMİNLİK YAPIYORUM
Komut bilgin: %79
(Türkçeyi doğru kullanma): TÜRKÇEM NET ÜNİVERSİYE SINAVINDA (ASLA KÜFÜR ETMEM EDENLERE MUTE YAPARIM)
Bir arkadaşın sunucuda hile açtı ne yaparsın: ARKAŞ MARKAŞ DİNLEMEM ÖNCE SS SONRA BAN
Bir youtuber sunucuda hile açtı ne yaparsın: YOUTUBER MOUTUBER DİNLEMEM SS ALIRIM ŞAHİT BULURUM BANI BASARIM
Bir kişi sana ana bacı sövdü ne yaparsın: CHATTEN SS SONRA MUTE SINIRSINZ SS İ SİZE GÖDERİRİM BAN YAPARSANIZ YAPARSINIZ
Neden kendine bizi layık gördün:BAKIYORUMKİ GELİŞMEKTESİNİZ BENDE SİZE YARDIMCI OLMAK İÇİN
Sebepsiz yere ban atarmısın (TROLÜNE): ASLA ATANIDA SS ALIRIM BANNN !!!!

HIZLI CEVAP VERİRSENİZ BERHUDAR OLURUM.
BAŞVURUNUZ REDDEDİLDİ VE GELİŞMEKTE DEĞİLİZ SERVERİN HERŞEYİ HAZIR..