SoldierPvP Moderator Alımları AKTİF !!!

CodeR12

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Evet arkadaşlar yaklaşık 1 hafta sonra PvP sunucu acağım 6GB ramı ve 35*49 arası bir slotu olacak.
SUNUCUMA NE İŞ YAPTIĞINI BİLEN MODERATORLAR ALACAĞIM. SUNUCU PROFESYONEL OLACAK

ŞARTLAR
Mikrofon
Deneyim
+14 yaş

İyi ve tecrübeli olması
BAŞVURU FORMU
Adın:
Yaşın:
Skype Adresin:
Günlük aktiflik (saat):

Daha Önceki Deneyimlerin:
Komut bilgin:

(Türkçeyi doğru kullanma):
Bir arkadaşın sunucuda hile açtı ne yaparsın:
Bir youtuber sunucuda hile açtı ne yaparsın:
Bir kişi sana ana bacı sövdü ne yaparsın:
Neden kendine bizi layık gördün:
Sebepsiz yere ban atarmısın (TROLÜNE):

Alınanları Skypeden ekleyeceğim ve aşağıdan yazacağım bol şans !
NOT: Sunucunun map vb İhtiyacı yok her şey hazır tek eksik doğru dürüst bir ekip !!!

MSGLERİ BEKLİOM

Son düzenleme:

Canerbeymc

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Adın: Caner Can
Yaşın: 15
Skype Adresin: facebook:sende-gel0526
Daha Önceki Deneyimlerin: Hile açan biri olduğunda .say ya da .123 yazdırım. Ama sunucuda hile sistemi varsa çok kullanmam o olayı.Küfür eden biri varsa 10 dk mute atarım
Komut bilgin: %93
(Türkçeyi doğru kullanma): Evet. Türkçemizi doğru kullanırım. Sa yazmak yerine Selamın Aleyküm yazarım.
Bir arkadaşın sunucuda hile açtı ne yaparsın: Onu ilk önce uyarırım. Sonra gereken neyse onu yaparım GEREKEN ŞEY ŞU: Ban atmak
Bir youtuber sunucuda hile açtı ne yaparsın: İlk önce uyarırım. 2. dede devam ederse Tekrar uyarırım. Sonra ban atarım 1 saat ya da 1 gün.
Bir kişi sana ana bacı sövdü ne yaparsın: Mute atarım. 10 dk.
Neden kendine bizi layık gördün: PvP sunucularını severim. 8 Tane sunucuda yetkim olmuştu. Benden memnun kalmışlardı. Sizinde sunucunuzu oyun içinde ve chat olarak yönetmek isterim. CHAT Herzaman okurum. Oyunculara yardımcı olmak istiyorum. Sunucunuzun güzel olduğunu düşünüyorum. Oyuncularla aram iyidir. Bana sorulan herşeyi cevaplarım.
Sebepsiz yere ban atarmısın (TROLÜNE): Kesinlikle hayır.

xQuerty

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Adın: Doğukan
Yaşın: 15
Skype Adresin: Dogukan Tilki
Daha Önceki Deneyimlerin: Var
Komut bilgin: %95
(Türkçeyi doğru kullanma): Tabikide
Bir arkadaşın sunucuda hile açtı ne yaparsın: İlk uyarı Sonra Ban
Bir youtuber sunucuda hile açtı ne yaparsın: İlk uyarı Sonra Günlük Ban sonra Sınırsız
Bir kişi sana ana bacı sövdü ne yaparsın: Mute
Neden kendine bizi layık gördün: Çünkü iyiyim
Sebepsiz yere ban atarmısın (TROLÜNE): hayır

MERTCAN9903

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Adın:Mertcan
Yaşın: 17

Skype Adresin:☪♛>Mertcan★★★Aydoğdu >♛☪
Daha Önceki Deneyimlerin: 3 yıl adminlik 3 ay rehberlık 1 yıl kadarda mod
Komut bilgin: Yüksek
(Türkçeyi doğru kullanma): İyi
Bir arkadaşın sunucuda hile açtı ne yaparsın: Jaile atarım akıllanmazsa yetkililerin izni ile ban
Bir youtuber sunucuda hile açtı ne yaparsın: Yetkılı arkdaşlara danışırım
Bir kişi sana ana bacı sövdü ne yaparsın: Karşılık vermem mute atarım
Neden kendine bizi layık gördün: İyi bir kişiliğim size elımden geldiğinin daha fazlasını vericeğime yemin edebilirim
Sebepsiz yere ban atarmısın (TROLÜNE): Atmam Kimsenin emeğine göz dikmem . Beni seçerseniz sevinirim

mert667

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Adın: Mert Ali Altıparmak
Yaşın: 17

IGN : SurfingTacoo - SurfingTacoHD
Skype Adresin : yüzlerce kişi ekli minecraft aleminden :D - hacker5570

Daha Önceki Deneyimlerin : 2011 - 2017 İlk türk minecraft sunucularının sahiplerindenim. Hep bir tutkum oldu, plugindir, oyuncularla ilgilenmesidir vesaire. Sayısız sunucuda rehberlik yaptım, sayısız sunucu açtım.. En Köklüsü PlatonCraft idi ki gece 11 de 60+ online sayısını tutturmuştuk.. Yine köklü türk sunucularında görev aldım, (nomercmy, v.s) ayrı olarak rehberlik tutkum vardır kendi sunucumda yan hesap açıp o hesabı düz rehber yapıp oyuncularla ilgilendiğim bile oldu..

Komut bilgin ; Tartışmaya gerek yok %100 B) ( önce sunucuyu tanımak şart zaten. her sunucunun kendine has komutları v.s olabilir. Ama genel pluginlerin komutlarını eksiksiz biliyorum.

Günlük Aktiflik; Haftada 4 gün okuldayım, perşembe günleri izinliyim. diğer günler eksiksiz sunucuda olurum. (ders çalışma alışkanlığım yok, sınav dönemi bile olsa..)

Bir arkadaşın sunucuda hile açtı ne yaparsın: üst yetkili gelene kadar jail, üst yetkili gelince cezasını tartışırım.
Bir youtuber sunucuda hile açtı ne yaparsın: aynı şekilde, hilenin o su busu olmaz. üst yetkili yapacağını bilir..
Bir kişi sana ana bacı sövdü ne yaparsın: sorununu öğrenmeye çalışırım, gereksiz ise muteyi basarım. ( küfüre göre mute. )
Neden kendine bizi layık gördün: Uzun süredir minecraft sunucusu açıyorum ama artık yoruldum ayrıca maddi durumum pek iyi değil. İnsanlara yardımcı olmayı seviyorum, oyuncularla ilgilenmek hobim..
Sebepsiz yere ban atarmısın (TROLÜNE): Sebepsiz yere ban atacak yaşta değilim, kendimi daha olgun görüyorum..

JerryxBen

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Adın:Eren
Yaşın:16
Skype Adresin:[email protected]
Günlük aktiflik (saat):hafta içi 4-5-6 hafta sonu nerdeyse tüm gün
Daha Önceki Deneyimlerin:kendi serverim vardı 3 tane daha sonra 4 serverde adminlik 2 kuruculuk birisi yakın arkadaşım birisi kendi serverim 8-9-10 keredir de modluk,builderlik yapıyorum.....
Komut bilgin:%100 (servere göre değişir %90 95 arası)
(Türkçeyi doğru kullanma):tabii ki Türkçemizi doğru kullanmak gerekir :)
Bir arkadaşın sunucuda hile açtı ne yaparsın:.say .123 yazdırırım doğruluğunu kontrol etmek için eğer doğruysa onla konuşur kapattırırım eğer kapatmaz ise kurucuyla konuşup ban veya jail duruma bağlı attırırım :)
Bir youtuber sunucuda hile açtı ne yaparsın:aynı şey kimsenin birbirinden üstünlüğü yoktur ha arkadaşım ha youtuber aynı şeyleri yaparım :)
Bir kişi sana ana bacı sövdü ne yaparsın:küfürün ağırlığına göre mute,kick,jail değişir fakat adminse direk jail :) tabii ki bana kadarda gider :)
Neden kendine bizi layık gördün:size yardımcı olmak istedim ve serverinizin güzel olduğunu düşünüyorum :)
Sebepsiz yere ban atarmısın (TROLÜNE):kesinlikle hayır trollüne bile olsa kesinlikle HAYIR!
Şartların hepsi mevcutmu ? = evet

Son düzenleme:

CodeR12

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
DEVAM ! ARKADAŞLAR GO !!!!

DEVAM!!!!

LeventForusdu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Coder kardesim aklin varsa caner bey alma kendisi Drake Craft ta Kurucu Yetkisi var

VenomIsMy

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
BAŞVURU FORMU
Adın: Samet
Yaşın: 14
Skype Adresin: facebook:samet.ebcin
Günlük aktiflik (saat): 3 saat.
Daha Önceki Deneyimlerin: Hub serverinde, adminlik, birçok serverde deneyim'im oldu.
Komut bilgin: Biliyorum,
(Türkçeyi doğru kullanma): Elimden geldiğince özenli kullanırım.
Bir arkadaşın sunucuda hile açtı ne yaparsın: Banlarım.
Bir youtuber sunucuda hile açtı ne yaparsın: Banlarım.
Bir kişi sana ana bacı sövdü ne yaparsın: Mutelerim.
Neden kendine bizi layık gördün: İyi bir sunucu olacağına inanıyorum.
Sebepsiz yere ban atarmısın (TROLÜNE): Hayır.