SolidSteeds - Kalitenin bilmem kaçıncı adresi!-Özel moblar, dünya oluşturucu, gerçekçi ağaçlar! - Survival - Güncellemeler: discord.com/invite/C7nNukT

SolidSteed

Fake Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Sunucu IP Adresi
SolidSteeds.mcsoft.org - Bakımda! Güncellemeleri kaçırmamak için discord.com/invite/C7nNukT
Oyun Sürümü
1.15.2 - 1.8
Sunucu Slotu
SINIRSIZ
Sunucu Türü
Survival, Hayatta Kalma (HARD)
1.jpg

sistemler.jpg

3.jpg

4.jpg

g1.png

g2.png

g6.png

Ekli dosyalar

• 2.jpg
    2.jpg
    180.5 KB · Görüntüleme: 255
  • g3.jpg
    g3.jpg
    440.1 KB · Görüntüleme: 77
  • g4.jpg
    g4.jpg
    431.1 KB · Görüntüleme: 99
Son düzenleme:

SolidSteed

Fake Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Gecenin bu saatinde güncel.

Lanisse

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kaçıncı sunucu bilmiyorum ama önceden survival açtılar sonradan avatar açtılar uluslararası ama yinede hiçbiri tutmadı yeni sistemler denenen bir server ama beklemeye değer mi bilemedim eğlenceli aslında ama çok uzun süre bekletcekler gibi discordda 1 ay dediler

SolidSteed

Fake Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Kaçıncı sunucu bilmiyorum ama önceden survival açtılar sonradan avatar açtılar uluslararası ama yinede hiçbiri tutmadı yeni sistemler denenen bir server ama beklemeye değer mi bilemedim eğlenceli aslında ama çok uzun süre bekletcekler gibi discordda 1 ay dediler
Öncelikle değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. Ancak yaptığımız sistemler biraz zor, dolayısıyla zaman alıyor. Elimizden geldiğince kısa tutmaya çalışıyoruz, ayrıca discord sunucumuzun da biraz dolmasını bekliyoruz.

Lanisse

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dünyası resimdeki gibi ve gayet eglenceli ama moblar harbiden baş belası iki kişi dolaşmaya zorluyor tam anlamıyla survival zevkini yaşatıyor hardcore şu an betada olmasına karşın tamamen eglenceli daha nether bile kimse gitmedi ve kanlı ay harbiden rage attırıyor moblar deliriyor extra moblardan bahsetmiyom survival bakış açınızı değiştiriyor sunucu dedikleri gibi deneyin betada şu an açık

Lanisse

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyunda beni bulun adım Lanisse belli olduğu kadar beraber oynarız oyunda "Susuzluk" ekli onun için hızlıca kendinize bottle yapın derim