Someday & 13 Days Of Live. [Mobil Oyun Öneri]

Oyunları Nasıl Buldunuz?

• Benim Türüm Değil Agaa.

Kullanılan: 0 0.0%
  • Meh İdare Eder.

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    1
  • Anket kapatılmış .

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İyi günler arkadaşlar sizlere oynayıp bitirmiş olduğum iki oyunu önereceğim.
Someday ve 13 days of live bu oyunları oynamanızı tavsiye ederim.
Cidden harika bir hikayeleri var.
Oyunu indirimde iken bedava almıştım iyi ki almışım.

-Someday(Bir Gün)

senaryo, hikaye ve seçim tabanlı oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını THIRTEENDAYS stüdyosunun üstlendiği Android platformunun pek bilinmeyen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız David adındaki karakter ile bulunduğunuz sıkıntı dolu oyun evreni içinde eski kız arkadaşınız ile olan anılar içinde ilerlemek ve hikayeyi devam ettirmektir. İşiniz, iş arkadaşlarınız, eviniz, arabanız, hatıralarınız ve dahası sizleri bekliyor. David’e yardım etmek ve yaşadığı sıkıntılardan kurtarmak parmaklarınızın ucundadır. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Game Trailer

13 Days Of Live(13 gün hayatta kal)

Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile trajik bir olay sonucu taşındığınız kasabada yeni bir hayat kurmaya çalışmaktır. Farklı görevler, sıkıntılar, zorlu seçimler, arkadaşlıklar, orta süreli oynanış ve dahası parmaklarınızın ucunda olacaktır. Bu türe iyi bir örnektir. Kendinize ait dairede, apartmanın çatı katında, sokaklarda sakinliğin ve görevlerin peşinde olacaksınız. SOMEDAY oyunu ile yapımcısı aynıdır. 13 DAYS OF LIFE v13 b28 dil desteği artırılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. TÜRKÇE dil desteğ mevcuttur.

Game Trailer