Son Kurtuluş

senindirheran

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar bir mapla daha karşınızdayım.

Mapın adı Son kurtuluş.3 kişi ile yapılan emek harcanan bir maptır.
İlk bölümü ile karşınızdayım.
Arkadaşlarıyla oynamak isteyenler içinde
Max:2
Min:1
kişi ile oynanır.

Fazla uzatmadan fotoğrafı ve linkini veriyim sizlere :)

Severseniz:+1 Sevmesseniz:-1 diğe oylama yapınız.Beğeni yüksek gelirse 2. bölümü ile sizlerle olacağız :)

Link:http://www.dosya.tc/server14/Eshvvu/SonKurtulu_1.B_l_m.rar
Dosya.tc -

1.linkin spawn yari yanlış bunu indirin:http://s3.dosya.tc/server8/AD4B3m/YeniWinRARar_ivi.rar.html

senindirheran

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
spawn noktası yanlış olmuş özür dilerim yeni koudğum linki indirin[DOUBLEPOST=1375459025,1375458993][/DOUBLEPOST]
Daha fazla resim koysaydın daha iyi olabilirdi.
server arkadaşımın ve acil çıkması gerektiği için yapamadım

ahmetcan333

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
evet çok saçma biyerden başladım ve anlamadım bir şey yenilenirse sevinirim

ahmetcan333

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
baktım ve açıkçası beğenmedim başka map lere bakarak daha iyi şeyler yapabilirsin ama bu olmamış bence devam ettirme yeni bi çalışmaya başla

ahmetcan333

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Evet ilk map inse baya iyi olmuş çoğu kişiye taş çıkarır ama devamı yerine başka map lere bakarak da kendini geliştirip daha iyi bi map yapabilirsin :)

senindirheran

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
aslında ilk mapım diğer maplarda var tabii ki ama ben onların çevirmenlini yaptım yapımı kendime ait değil beğendiyseniz ne mutlu bana :)[DOUBLEPOST=1375517988,1375462925][/DOUBLEPOST]Ya yeni serilerde yaparım ama arkadaşlarla hazır hevesimiz varken map yapalım dedik ama Arberaton diğe bir seri daha yapılacak :)

senindirheran

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Onu ayarlayan arkadaşa söylerim 2. bölümünde o kitaplari geri koyar okursun[DOUBLEPOST=1376078674,1375529647][/DOUBLEPOST]bu arada mapı yapan kişilerden biriyle aramızda kavga çıktığı için bu seri iğrenç bi yerde sonlandı ama kendi serilerim gelicek umarım

VFørOm€¥

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Onu ayarlayan arkadaşa söylerim 2. bölümünde o kitaplari geri koyar okursun[DOUBLEPOST=1376078674,1375529647][/DOUBLEPOST]bu arada mapı yapan kişilerden biriyle aramızda kavga çıktığı için bu seri iğrenç bi yerde sonlandı ama kendi serilerim gelicek umarım

Kardeş kusura bakma ama harita gercekten kötü yani nereye gidiceğiz ne yapicağiz hiçbir sey açiklayici ve sürükleyici değil tamam bu ilk haritan olabilir ama ilk haritalirini önce arkadaslarina filan oynat kendin oyna hemen foruma yükleme yani harita yapmak basit değil ve birde 3 kisi yapmissiniz 3 kisi biraz arastarin güzel mapleri nasil yapildiklarini komut bloklarini filan ondan sonra harita yapip paylasin. Benden tavsiye bu yani ama yinede ben sana map yapma diyemem sana kalmis bir sey bu.

senindirheran

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Artık map yapmicam zaten bıraktım zaten tek map bu denilebilir :)[DOUBLEPOST=1376233707,1376219183][/DOUBLEPOST]seri değilde türkçe çevirlen maplar yada sadece parkur gelir anca

senindirheran

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0

senindirheran

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
map gelirse açtın konuyu emek hırsızlığından şikayette bulunabilirim