Türkiye'nin En Büyük Oyuncu Forumuna Hoş Geldiniz!

Sitemize kayıt olarak, diğer oyuncular ile tanışabilir, mesajlaşabilirsiniz, ayrıca bir şeyler paylaşarak veya sorarak Türkiye'nin en büyük oyuncu topluluğunun bir parçası olabilirsiniz!

Şimdi Katılın!
  • minecraft serverminecraft server

Son Oyuncu Network | Yeni: ŞİFRE GİRİŞ EKRANI, GRAVITY, Sky Wars v2, Anti-Makro Anti-Hile, Client ve Mod düzenlemeleri

IRFN

Sonoyuncu.Network
Mesajlar
1,047
En iyi cevaplar
0
Puanları
3,800
1.png

ADRES
mc.sonoyuncu.network
3.png

SonOyuncu Network, 5 yılı aşkın hizmet süresiyle, sizlerin destekleriyle büyüyen, Türkiye'nin en büyük sunucusu, dünyanın ise en büyük sunucularından biri konumunda. Destekleriniz için ekibimiz adına hepinize teşekkürü borç bilirim.
IRFN - Son Oyuncu Network


TANITIM VIDEOSU
BİZ KİMİZ
5 Yıla ulaşan hizmet süremiz ile oyuncularımızın istekleri ve oyunun kalitesi doğrultusunda, sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışan, bu yolda tüm tehlikeleri göze alan ve yaptığımız işlerde hep yenilikçi olan SonOyunucu Ailesiyiz.
4.png

5.jpg

6.png

SUNUCU ÖZELLİKLERİ (FİZİKSEL)

7.png

OYUN ÖZELLİKLERİ
Oyunlarımızda Launcher desteği ile başka sunucuların normal şartlarda yapamayacağı özellikler ekleme imkanımız bulunuyor. Bu sayede oyunları daha eğlenceli ve sorunsuz hale getirebiliyoruz.
8.png

9.png

MAÇ KAYIT SİSTEMİ
10.png

11.png

12.png

Kayıt - Team Speak 3 - SSS - Sıralama - Oyun Geçmişleri - İndir
 
Son düzenleme:

IRFN

Sonoyuncu.Network
Mesajlar
1,047
En iyi cevaplar
0
Puanları
3,800
Ne zaman getirdiler bu spoiler'i ?
Bilgim yok, XenForo'nun kendi özelliği olabilir. Sadece kullanmak istediğiniz bir özelliğin var olup olmadığına bakın. Belki de kimse kullanmak istemedi şimdiye kadar.
Bu arada sen ve @AlichosTR'yi yaptığınız modlardan ötürü takdir ettiğimi belirtmek isterim. Sizin gibilerin de bu camiada olduğunu bilmek güzel.
 
Son düzenleme:
Üst Alt