Son Oyuncu Network | Yeni: ŞİFRE GİRİŞ EKRANI, GRAVITY, Sky Wars v2, Anti-Makro Anti-Hile, Client ve Mod düzenlemeleri

Nipper

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Wow Bir Şey Farkettimde Oraya Açılcak Sunuculara MineCity Yazmışsınız Eksiğiniz Yokmu Sizce Dur Size Şöle Bir Hatırlatma Yapıyım ^^

Yaz Sezonu
*-*Açılması düşünülen modlar*-*
Survival
Salgın

*-*Açılacak modlar*-*
Minez
Saklambac

şu an tamamen minigame oyunlarına yoğunlaşmış bulunmaktayız minigameden sonra planlanan modlar açılacaktır

Farkındaysanız Minez Yok Çok İlginç o.O O.o Bir Unutmadanmı İbaret Yoksa Eklenmicekmi ?? Kafamdaki Deli Sorular ^^

Swertyy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
MineCity daha önemli oraya yoğunluk verilmeli. Sabırsızlıkla bekliyoruz.

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
Wow Bir Şey Farkettimde Oraya Açılcak Sunuculara MineCity Yazmışsınız Eksiğiniz Yokmu Sizce Dur Size Şöle Bir Hatırlatma Yapıyım ^^

Yaz Sezonu
*-*Açılması düşünülen modlar*-*
Survival
Salgın

*-*Açılacak modlar*-*
Minez
Saklambac

şu an tamamen minigame oyunlarına yoğunlaşmış bulunmaktayız minigameden sonra planlanan modlar açılacaktır

Farkındaysanız Minez Yok Çok İlginç o.O O.o Bir Unutmadanmı İbaret Yoksa Eklenmicekmi ?? Kafamdaki Deli Sorular ^^
Sakin ol şampiyon. Saklambaç'ı zaten açtık, zombi oyunlarına da başladık (ilki Zombi istilası), Survival yakında olabilir, Minez'e daha var.
MineCity bizim projemiz olduğu için ona ağırlık veriyoruz.

Nipper

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sakin ol şampiyon. Saklambaç'ı zaten açtık, zombi oyunlarına da başladık (ilki Zombi istilası), Survival yakında olabilir, Minez'e daha var.
Oww Pardon Ben Minezin ZombiOyunlarının Arasında Olacağını Düşünememiştim ^^

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
bir şey sorabilirmiyim ? gun craft ı niye kapattınız ? çok küçük sorunlardan başka sorunları yoktu benim gördüğüm , bir önceki yenilenmeden sonra oyunda 4-5 ayımı geçirdikten sonra bunları söyleyebiliyorum . bence gereksiz yere kapatıldı , ama daha kapalı kalıcaksa en azından şarapnel bombası denen illeti ortadan kaldırın .

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Zombi Oyunu Değilde Enfeksiyon Açsaydınız Gelişmeli Fln Olsaydı Marketli ve Sadece Pve - Pvp Olan Zombilerden İtem Düşürüp Satarak Geliştiğin Görevlerle Seviyelerle Yani Süreli İstila Değilde Süresiz Gelişmeli Server Olsaydı

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Eskiden ne oynardım beee... Sonra hileyle oynamaya başladım, sonra bıraktım. Bırakmamın sebebi ise sırf yenildiği için bana tüm küfürleri saydıran abiler.
@IRFN bana galiba banı bastı ha? XD

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
bir şey sorabilirmiyim ? gun craft ı niye kapattınız ? çok küçük sorunlardan başka sorunları yoktu benim gördüğüm , bir önceki yenilenmeden sonra oyunda 4-5 ayımı geçirdikten sonra bunları söyleyebiliyorum . bence gereksiz yere kapatıldı , ama daha kapalı kalıcaksa en azından şarapnel bombası denen illeti ortadan kaldırın .
GunCraft minigames lobisinden kaldırılmadı gördüğün üzere, yeniden kodlanacak, hataları giderilecek, çok kısa bir süre sonra açılır.

Swertyy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyunculardan minigame öneri alıyor musunuz ? Bence almalısınız burada oylayın olumlu sonuçlar ortaya çıkarsa eklemeyi düşünürsünüz.

SavaNorth

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Şimdiki lobi sistemimiz şu şekilde; Oyuna girişte aktarma lobisi (SonOyuncu terimi ile "cakmalobi") en düşük oyuncu sayılı lobiyi tespit edip oyuncuyu o lobiye aktarıyor. Eğer bu lobilerden herhangi biri bir nedenden dolayı işlevsiz hale gelirse, o zaman oyuncuları yedek lobiye aktarıyor. Ayrıca plugin yazarken oyundaki sesler rahatsız etmesin diye yedek lobiye geçerim hep. Orası sessiz, sakin, huzurlu :)

O elbette ki sizin görüşünüz, ama kişisel görüşüm olarak SlimeboxAnimations grubu Türkiye'de en kaliteli Minecraft animasyonu yapan gruptur. Ayrıca o animasyon 9-10 aylık bir animasyon, eminim çok çok daha iyisini yapabilirler.

Sunucunun aylık gideri, ordan buradan çıkan ıvır zıvır masrafları saymaz isek, 2.000 TL'nin üzerindedir. Daha dün yeni web sitesi projemiz için 200$ harcama yaptık, ki bu daha başlangıç, 600 $ kadar daha masraf olacak.

1- Bende diyom bu yedek lobide imler var :D

2-Gördüğüm en iyi animasyonlardan biri.

3-Siz o kadar parayı nerden buluyonuz :D[DOUBLEPOST=1408012975,1408012775][/DOUBLEPOST]
Oyunculardan minigame öneri alıyor musunuz ? Bence almalısınız burada oylayın olumlu sonuçlar ortaya çıkarsa eklemeyi düşünürsünüz.
BENCEDE ANKET FELAN DÜZENLENEBİLİR.Reklam olmasın ama bu sitede anket yapabilirsiniz: http://strawpoll.me/
En üste soru
1-2-3-4-5..
Oraya seçenekler.

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
Minigame olayı biraz karışık. Yeni bir minigame açtığımızda ilk bir kaç gün tıklım tıklım olur, sonra oyuncular sıkılıp oynamayı bırakır. Bu hep böyle olmuştur.
Oyuncular öneri yaparsa girer bir oyuna bakarız, beğenirsek kendimize göre kodlayıp sunucuya ekleriz. Tutmazsa da en azından kendi isteğimiz ile yaptığımız bir oyun tutmamış olur. Ancak bir kaç oyuncu ısrarla istedi diye bir oyun kodlarsak ve o oyun tutmaz ise tüm emeklerimiz boşa gitmiş olur.

ByNovem

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Beyler yer kaplamasın diye yazdırmadım:
ByNovem (Kurucu, Mimar, Sosyal Medya Yöneticisi,Lord,Dük,Kral,Prens,Başbakan,Üst düzey yetkili,Cumhurbaşkanı,Amiral,General,Bakan,Başkan,Modaretör,Admin,Nobel fizik ödülü sahibi,Profesör)
Gerçeği bu olacak.

Kralimben

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Şimdiye kadar gördüğüm EN iyi tanıtım ve EN iyi sunucu :)
Böyle devam :)

Bir de ihanet edenler olmasa mükemmel bir yer olucak. Birazda lag normal bişi. :)