Son Oyuncu Network | Yeni: ŞİFRE GİRİŞ EKRANI, GRAVITY, Sky Wars v2, Anti-Makro Anti-Hile, Client ve Mod düzenlemeleri

Forumİmamı

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
guncraftta 70 fark atarım bana hack die söverler putty başımın tacı

not: Call Of Duty oynayanlar iyi oynar guncraftı

warman11111

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0

Acını paylaşıyorum kardeşim banada hack diyorlar aslında iyi oynayan herkese diyorlar oyuncu ismin ne bi ara görüşelim

Forumİmamı

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
suan internetim yok o yüzden giremiyorum telden giriyorum :D lanetokul

warman11111

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sıkıntı yok okul çoğu insanın belası

Forumİmamı

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
hakılsın ama bağlantı hızım aşırı dusuk sanki insanlar ordan oraya teleportlanıyor bu düzelsin yeniden girecem

warman11111

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tuhaf bir guncraft oyuncusu çıktı ama hayla yolo sessiz ne yapacak acaba? Bu arada kaan abi (umarım böyle dememe kızmassın) mine city RPG mi olacak?

Ginsan

Marangoz
En iyi cevaplar
0

Acını paylaşıyorum kardeşim banada hack diyorlar aslında iyi oynayan herkese diyorlar oyuncu ismin ne bi ara görüşelim
siz yine iyisiniz bana neler neler diyorlar. en çok sövülen ve iftira atılan kişi benim herhalde. bunların hepsinin ssini alıp yollasaydım so da rahat 200 kişi banlanır dı. neyse bunları kafaya takmayın siz. bu kişiler beceriksizliklerini saklamak için her türlü iftira ve küfrü ederler. noob deyip geçiştirin

warman11111

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
siz yine iyisiniz bana neler neler diyorlar. en çok sövülen ve iftira atılan kişi benim herhalde. bunların hepsinin ssini alıp yollasaydım so da rahat 200 kişi banlanır dı. neyse bunları kafaya takmayın siz. bu kişiler beceriksizliklerini saklamak için her türlü iftira ve küfrü ederler. noob deyip geçiştirin
Kimseye noob deme sende oyuna ilk başladığında önüne gelen herkesi öldürememişşindir herhalde. Bana noob dediler yolomana demişlerdi ama bak şimdi nasılız iyi oynayanların hepsi geçmişin noobları. Sen şimdi oyuna yeni başlayan birine noob dersen o oyun oynamak istemez ve bırakır şimdi sen herkese noob dersen çok fazla insan bırakır ve oyunda iyi bir oyuncu olma ihtimali azalır. Çok iyi oynuyorsun kendine denk bir rakip istemez misin? Insanlar oyunu bırakırsa rakibin olmaz.

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0

En son kapanmadan önceki 1 ayda artık ipini koparan herkes hile deyip küfür ettiği için sinir krizi geçirip ağlamıştım , warman la konuşuyorduk.