Son Oyuncu Network | Yeni: ŞİFRE GİRİŞ EKRANI, GRAVITY, Sky Wars v2, Anti-Makro Anti-Hile, Client ve Mod düzenlemeleri

SalimGrss

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
açık olsa bile bir fark yok the walls buglu texture pack ile x-ray bile var neyin kafası be macro + xray ve f3 + b al sana hack :)

mciltrot34

International Rias Fanclup President
En iyi cevaplar
1
açık olsa bile bir fark yok the walls buglu texture pack ile ***** bile var neyin kafası be macro + **** ve f3 + b al sana hack :)
Cidden çok zekisiniz. Oyunun tadını mahvetmekte üstünüze yok.

Vodafone Smart ultra 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SalimGrss

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sonoyuncu launcheri boşuna getirdi türkiyede hile açmayan cok az kişi var
biliyorsunuz dimi ? bunları nasıl engelleyecek .exe ile c++ prgoram yapar adam al sana hack yine girer launcher dolunca :)
injector kullanır :D

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
biliyorsunuz dimi ? bunları nasıl engelleyecek .exe ile c++ prgoram yapar adam al sana hack yine girer launcher dolunca :)
Sunucudaki binlerce oyuncu öyle demiyor ama. Kısaca;

Mockingjayy

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hile kullanan -12 yaş kitlesinin beyni programlamaya yetmez

Sent from my iPhone using Tapatalk

EfePvp1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Türkiyenin En İyi Sunucusu SonOyuncu Ama Kurucular Çok Kurucular 1-2-3 Tane Olsa Ne Güzel Olurdu Çok Kurucuya Ramen Türkiyenin En İyi Sunucusu Olmuş Çok Kurucular Plugin Yazarak Hep Geliştirmişler Bu Olmuş İşte

ProMert52

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Zaten kurucular serverdeki tüm işleri yapıyorlar.

AndRoGeoR

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Türkiyenin En Büyük Sunucusu Olmayı Hakediyor

PATLIYOSUN Premium Adımla Kayıt Olunmuş Alabilme Şansım Varmı acaba @IRFN

Skyblock'a Kayıt olurken 3 dakikada bir onay kodu gönerebilirsin. basarisi1z saniye sonra tekrar dene Hatasının Sebebi ne ? 3 Dakika Beklesemde Aynı Şeyi Söyliyor

Son düzenleme:

Neria991

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sunucuya kayıt olmadığım halde " zaten böyle bir üyemiz var" hatası alıyorum. Farklı e-posta ya da isimler denediysem de kayıt olamadım..

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
Sunucuya kayıt olmadığım halde " zaten böyle bir üyemiz var" hatası alıyorum. Farklı e-posta ya da isimler denediysem de kayıt olamadım..
Sunucuda yüzbinlerce kayıtlı üyelik var, muhakkak o isimler kullanılıyordur. Denediğin isimlerden 1-2 tanesini bana özel mesajla at akşam kontrol edeyim.

Neria991

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Tamam buldum sonunda :D Denediğim 9. İsim oldu.. Çok tutulan bir sunucu.

Skyblock kod yollarken " 3 dakikada bir bu işlemi yapabilirsiniz. "basar1isiz saniye kadar bekleyin"" gibi saçma bir uyarı alıp duruyorum.

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
Tamam buldum sonunda :D Denediğim 9. İsim oldu.. Çok tutulan bir sunucu.

Skyblock kod yollarken " 3 dakikada bir bu işlemi yapabilirsiniz. "basar1isiz saniye kadar bekleyin"" gibi saçma bir uyarı alıp duruyorum.
SkyBlock'un kod sistemine SMS yetiştiremiyoruz, bu nedenle SMS sistemini kaldırabiliriz. Yine SMS bitmiştir herhalde.

ss333

。◕‿◕。
En iyi cevaplar
0
SkyBlock'un kod sistemine SMS yetiştiremiyoruz, bu nedenle SMS sistemini kaldırabiliriz. Yine SMS bitmiştir herhalde.
Sunucunuz cidden güzel. Bi ara VIP+ almıştım ve çok memnun kalmıştım. Elinize kolunuza sağlık @IRFN ^_^

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
Kaldırılması bence hoş olmaz, sonuçta bu sistemle çoklu hesapların önüne geçilebiliyor.. :)
Bunun da önüne bir şekilde geçmek mümkün merak etmeyin :)

@DonduranAtes SheepQuest adlı Arcade oyunu üzerinde çalışıyor. Haritayı build ekibimizden @brknozclk (inş. yanlış kişiyi etiketlememişizdir :p) tamamladı. Kodlama kısmı da çok yakında tamamlanıp, oyun Arcade bölümüne eklenecektir.

SonOyuncu ile ilgili istek ve önerilerinizi bana özel mesajdan atabilir veya bu konuya yazabilirsiniz. Hepsini okuyup değerlendiriyoruz ancak geri dönüş yapamadıklarımız oluyor, bu nedenle kusurumuza bakmayınız.
SO' Network iyi oyunlar diler.