Son zamanlarda acilan sunucularin

javabey

git add Brain.java in/earth/people/brainless
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
fazla gelismis olmasi sorunsali*
117058

artık daha anlamıyorsanız yapacak bişi yok

Son düzenleme:

YuzbasiTr

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Sistemlerden çok alttaki reklam dikkatimi çekti implant mı yaptırsak.

javabey

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İroni olduğuna dair bir şey koymamışsın ki ironiyi anlayalım. Gayet ciddi bir konu.
aaa illa anlatiyim mi, sunucu ozelliklerinde implant yapildiga dair reklam var, hani hani hani anladin sen onu

ZorinTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ironi bir yana ne lag yapar bu sistem be. düşünsenize 5 kişi aynı anda ejderhayı summonlayıp üstüne biniyor. server dayanmaz oyuncular çok şikayet eder kaldırın şu lanet olasıca şeyleri derler

Riox24

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Anlaşılan benim konum üzerinden 2 adet sistemi alıp kendince konu açmaya kalkmışsın yada bu tarz bir sistemi yapamıcak kapasiteleri yok tarzı bir düşünce içine girmişsin :)

NOT: Sunucu daha açılmadı yapım aşamasındadır bilgin olsun :)

Son düzenleme:

ZorG

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Anlaşılan benim konum üzerinden 2 adet sistemi alıp kendince konu açmaya kalkmışsın yada bu tarz bir sistemi yapamıcak kapasiteleri yok tarzı bir düşünce içine girmişsin :)
ejder binme ve ejder boss un lisansı tapusu falanmı var sizde :)
sadece merak
:)

Riox24

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ejder binme ve ejder boss un lisansı tapusu falanmı var sizde :)
sadece merak
:)
Bugün açılan her sunucu birbiriyle aynı eklentileri kullanmakta peki bu kişilere lisansını soruyormusunuz yoksa iş olsun diyemi yazıyorsunuz

Riox24

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ironi bir yana ne lag yapar bu sistem be. düşünsenize 5 kişi aynı anda ejderhayı summonlayıp üstüne biniyor. server dayanmaz oyuncular çok şikayet eder kaldırın şu lanet olasıca şeyleri derler
bu sistemi daha önce 20 kişi ile birlikte denedik hiç lag sorunu yaşamadık

javabey

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
oo siz hala anlamıyorsunuz ve beni daha fazla cringe ediyorsunuz bide konusundan ss aldığım arkadaş bile ciddi konuşuyor.
bkz.(konu-dışı)
espri niyetine sunucu özelliklerinde lazerli implant yapıldığını görünce şaka yapıyım dedim bu nasıl bir anlayıştır efenim
forumun zeka ve espri anlayış seviyesi ne zaman artıcak acaba, sıkılmaya başladım burada

YuzbasiTr

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
oo siz hala anlamıyorsunuz ve beni daha fazla cringe ediyorsunuz bide konusundan ss aldığım arkadaş bile ciddi konuşuyor.
bkz.(konu-dışı)
espri niyetine sunucu özelliklerinde lazerli implant yapıldığını görünce şaka yapıyım dedim bu nasıl bir anlayıştır efenim
forumun zeka ve espri anlayış seviyesi ne zaman artıcak acaba, sıkılmaya başladım burada

İroni olduğunu anlatamamışsın o zaman, (!) kullanabilirdin. Veya hafif gerçek olmadığını kanıtlayacak bir şeyler yazabilirdin. Demekki yapamamışsın ki anlamamışız.