Son zamanlarda sunucular fazla boş. Acaba neden olabilir?

blade20090999

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Para, Para, Para, Para, sebebi bu dostum yeni açılan serverlar ile eskileri kıyaslıyorum her şey paraya dönmüş emek denilen şeyi p2w yapmışlar.

VictoryAndGlory

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sadece okulların açılmasıyla ilgisi var, başka bir durumla alakası yok. Mart gibi oyuncu sayısı artmaya başlar tekrar.

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Sunucuların az olmasının sebebi artık Türkiye'de bending tekrar tutuyor.Tek sıkıntıysa Türkiye'de bendingi her yüz kişiden bir kişinin yapması diyebiliriz

ShortPallMall

AtinaSaga.Com Türkiyenin ilk MMOSurvival sunucusu
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
oyuncu sayısı saat 16:00a kadar düşük oluyor sonrasında okuldan çıkan giriyor

KarakuleMC

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Bu tarz craft oyunları belirli bir süreden sonra sana amaç veremediği için sıkılıyorsun. Neden ben aynı şeyleri tekrarlıyorum diye sıkılıyorsun. En basit örnek veriyim bir sunucuda sonuna kadar giden adam yeni sunucu arayışına giriyor. Yada hiç oyun oynamıyorlar. Mesela ben bu aralar aşırı hikaye bazlı oyun oynuyorum. Oyuncular artık minecrafttan sıkıldı diye düşünüyorum. Arada bazı modları oynuyorum. Gerisinde oyunda amaç göremiyorum. 1.5 k oynadım CS:GO bile rekabetçi ortamda leşleşti o yüzden multiplayer hg, skyblock v.b oynayınca sinirlerim bozuluyor. Oyuncular rekabete girince birbirlerine saygısı kalmıyor. (Bu saygıdan dediğim küfür ve hakaret dışında, kazanmak için macro v.b her türlü hile hurdada dahil.)