[SONATES] Survival Plugin Paketi | 1.7 - 1.8 | BETA 1.2 | @Greyder | Yorumlarınızı Bekliyorum.

Greyder

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Merhaba forum severler, bugün sizlere kendi sunucumuda kullandığım survival plugin paketini sunacağım.Bu plugin paketi tamamen bizlerin tarafından türkçeleştirilip,editlenmiştir.Böyle bir harika pakete sahip olmak için 1 tık yeterlidir.Plugin paketimizin linkleri aşşağıda mevcuttur.Bu plugin paketi BETA 1.2'dir.BETA 1.5'de eksik olan pluginler giderilip, çıkan hatalar düzeltilecektir.Plugin paketimizdeki ''SonAteş'' reklamları birazcıkda olsa kaldırıldı, unuttğumuz yerler olmuştur reklam görürseniz lütfen bana bildiriniz, düzeltebilirim.

Şimdide biraz paketimizin içinde olan pluginlere göz atalım;

İNDİRMEK İÇİN ;
BETA 1.1;

http://s3.dosya.tc/server3/zqt3y1/SonAtes_DEV_Plugin_Paketi__1.8.X_-_1.7.X.rar.html
BETA 1.2;
http://s3.dosya.tc/server3/0sgtln/SonAtes_DEV_Plugin_Paketi__1.8.X_-_1.7.X.rar.html
İNDİREMİYENLER İÇİN;
http://dosya.co/zez1ygic4fm5/SonAtes_DEV_Plugin_Paketi_1.8.X_-_1.7.X.rar.html

Kurulum :
- Rar dosyasını çıkartın
- Plugins klasörünü sunucunuzun ana klasörüne yani craftbukkitin olduğu yere atınız.
- SSS(Sıkça Sorulan Sorular) Dosyasını okuyunuz.
- İşte Hazır !
Uyarı :
Paketimizi istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz fakat alıntı yazmadan yayınlamanız yasaktır.
SSS :
SORU : Kurallar (/rules) sayfasını nasıl düzenlerim ?
CEVAP : Kurallar sayfasını plugins/Essentials/rules.txt dosyasından düzenleyebilirsiniz.

SORU : Motd'mi nasıl ayarlarım ?
CEVAP : Motd'nizi ayarlamanın 2 adet yolu bulunmaktadır.1.Yol Plugins/MotdManager/config.yml'den ayarlamak.2.Yol ise oyun içinden /motd komutu ile ayarlamak.

SORU : Birine nasıl yetki veririm ?
CEVAP : /manuadd Oyuncuismi Yetki şeklinde verebilirsiniz.Oyuncuismine oyundaki ismini yazacaksınız örneğin Greyder Yetkiyede yetkiyi yazacaksınız örneğin rehber yani şöyle /manuadd Greyder Rehber gibi.

SORU : Nasıl Renkli Yazarım ?
CEVAP : Belli bir gruptaysanız otomatik olarak renkli yazarsınız fakat hepsi aynı renk olur.&1 &2 gibi sayılar kullanarak renk değiştirebilirsiniz.

VİRÜS TOTAL ;
https://www.virustotal.com/tr/url/e2305541cc2b0d3c3ef1b18d286b04ebbf1ddbfa426632fb7e4bbc8099db932f/analysis/1434452514/

Son düzenleme:

RedBuilder

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Deniyeceğim görüşlerimi yazarım güzele benziyor :D
Edit:
Güzel olmuş tebrikler. Ayrıca /plugins yazınca Son Ateş yazısı geliyor ya onu hangi plugin üzerinden değiştirebiliyoruz? Bende bi aralar paket yapıyordum onu bulamamıştım.

Son düzenleme:

Greyder

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Deniyeceğim görüşlerimi yazarım güzele benziyor :D
Edit:
Güzel olmuş tebrikler. Ayrıca /plugins yazınca Son Ateş yazısı geliyor ya onu hangi plugin üzerinden değiştirebiliyoruz? Bende bi aralar paket yapıyordum onu bulamamıştım.
NoCheatPlus plugininin configin'den ayarlıyabilirsiniz.[DOUBLEPOST=1434464664,1434464579][/DOUBLEPOST]
  • ---> Anti****Data ( X-R-A-Y ENGELLEYİCİ ) Gerek Yok Buna Artik Spigot.Yml Den Ayarliyabiliyorsun Ayrıca bu acayip ram yiyip fazla kastırır
Başka Gereksiz bir şey Göremedim Güzel Pakete Benziyor.
Ben yinede koymak istedim, elbette bilmiyenler var.Yinede yorumunuz için teşekkürler.İyi forumlar.

Krumb069

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
FarmProtect çok gereksiz worldguarddan ayarlanıyor
Essentialsta zaten language tr yapınca değişiyor
farklı bir paket değilmiş

Greyder

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
FarmProtect çok gereksiz worldguarddan ayarlanıyor
Essentialsta zaten language tr yapınca değişiyor
farklı bir paket değilmiş
WorldGuard'dan ayarlanabilir fakat bunu yapmayı bilmiyenler oldugu için FarmProtec'i koydum, yorumunuz için teşekkürler.Essentials türkçe yapınca değişiyor evet ama ışınlanıyorsunuz vs. yazıları değiştirildi.Config hazır, kitler vs. hazır.[DOUBLEPOST=1434614233,1434478006][/DOUBLEPOST]konu güncel[DOUBLEPOST=1434629869][/DOUBLEPOST]Paketimizin BETA 1.2 sürüm çıkmıştır, iyi forumlar.

01zoro06

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Başka sitelerede upload edersen iyi olur dosya.tc de sorun oluyor bazen , onun dışında güzele benziyor upload edince deniyeceğim.

Mr.Papyon

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Resimler sadece bende mi ölü ?[DOUBLEPOST=1435140147,1435138551][/DOUBLEPOST]Bu paket onların paketi olmayıp başka bir forumdan alınıp sadece rar'a kendi isimleri yazılmıştır.
Kanıt başka forumun resmi;

Greyder'in resmi;

Greyder

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Resimler sadece bende mi ölü ?[DOUBLEPOST=1435140147,1435138551][/DOUBLEPOST]Bu paket onların paketi olmayıp başka bir forumdan alınıp sadece rar'a kendi isimleri yazılmıştır.
Kanıt başka forumun resmi;

Greyder'in resmi;
Bu paketin tamamı bize aittir pluginler zaten her plugin paketi ile aynı olmaktadır config felan bakıp daha iyi anlayabilirsiniz.Hemde nerden bilelim benim paketimi alıp resmini çekmediğinden?[DOUBLEPOST=1436034647][/DOUBLEPOST]Plugin paketi güncel BETA 1.4 hazırlanıyor!

Son düzenleme:

Demirhann

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Başarılı paket , ellerine sağlık idollerimden birisinin :)