[SONATES] Survival Plugin Paketi | 1.7 - 1.8 | BETA 1.2 | @Greyder | Yorumlarınızı Bekliyorum.

Zergi

ingilizce havalı söz ;D
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
:S :S Fena sayılmaz GELİŞTİRİLMELİ

GhosTAnqeL

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yeter abi yav yeter adamlar sırf 1-2 beğeni için hırsızlık yapıyorlar insanların emeğini çalıyorlar.
https://forum.gamer.com.tr/konu/wit...-tuerkce-survival-1-7-2-plugin-paketi.251247/ Bu paket benim WitherLegend benim böyle bir şeye hakkın yok Pluginler resmini bile benden çalıp , o yazıları rarın içinden çıkan yazıları yazmışsın.
Off hakkım helal değil sana.Rezillik ya.

Kurulum :
- Rar dosyasını çıkartın
- Plugins klasörünü sunucunuzun ana klasörüne yani craftbukkitin olduğu yere atınız.
- SSS(Sıkça Sorulan Sorular) Dosyasını okuyunuz.
- İşte Hazır !
Uyarı :
Paketimizi istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz fakat alıntı yazmadan yayınlamanız yasaktır.
SSS :
SORU : Kurallar (/rules) sayfasını nasıl düzenlerim ?
CEVAP : Kurallar sayfasını plugins/Essentials/rules.txt dosyasından düzenleyebilirsiniz.

SORU : Motd'mi nasıl ayarlarım ?
CEVAP : Motd'nizi ayarlamanın 2 adet yolu bulunmaktadır.1.Yol Plugins/MotdManager/config.yml'den ayarlamak.2.Yol ise oyun içinden /motd komutu ile ayarlamak.

SORU : Birine nasıl yetki veririm ?
CEVAP : /manuadd Oyuncuismi Yetki şeklinde verebilirsiniz.Oyuncuismine oyundaki ismini yazacaksınız örneğin Greyder Yetkiyede yetkiyi yazacaksınız örneğin rehber yani şöyle /manuadd Greyder Rehber gibi.

SORU : Nasıl Renkli Yazarım ?
CEVAP : Belli bir gruptaysanız otomatik olarak renkli yazarsınız fakat hepsi aynı renk olur.&1 &2 gibi sayılar kullanarak renk değiştirebilirsiniz.

İnsanları ben yaptım diye kandırıyorsun 2 config düzenliyorsun.

GhosTAnqeL

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Plugin paketi tamamen benim tarafımca tek tek pluginleri indirilip düzenlendi, doğrudur o SSS alıntıdır.İyi forumlar!
Fakat niye yazmıyorsun alıntı falan diye yani burda insanlar diyecek ki emeğiyle yazmış uğraşmış bari bi zahmet gösterip yaz.