//||\\ [SonCraft] //||\\ [Faction-PvP] //||\\ [ 1.7.2 - 1.7.5] //||\\ [İp: Play.SonCraft.com] //||\\

gurdal22

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben Olsam Kendi Bildiğimi Okurum |-(
Nedeni İse Ne Bildiğimi Biliyor Olmam x)
Yani Kendimi Gerçek Bir Oyuncu Olarak Görüyorum Ve Kendi Görüşlerim Gayet Mantıklı :)
Tabi Öyle Ama Bazen Oyuncuları Da Dinlemek Gerekir Ama Yorumunuzu Düşünücem bide rica etsem server'a girip bi bakip yorum yapmabilirmisiniz[DOUBLEPOST=1400109618,1400088373][/DOUBLEPOST]Otomatik vip alma sistemi artik sitemize ekledik www.soncraft.com[DOUBLEPOST=1400274360][/DOUBLEPOST]+Güncel

Son düzenleme:

kim00

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Nedense sv de bi azalma oldu ama en kısa zamanda sv nin yeniden dolmasını bekliyoruz...

NetherBerke

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Server güzelde mapı her yerde dolaşıyor çalmış biri yani isterseniz bakın haritalar bölümünde . . .

gurdal22

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server güzelde mapı her yerde dolaşıyor çalmış biri yani isterseniz bakın haritalar bölümünde . . .
mahlesef bu dünyada emek hırsızları çok ama yani sesli yapım vidyosu elimde en yakın zamanda update edip çalan serverlerin altında paylaşıcam[DOUBLEPOST=1402053584,1401298647][/DOUBLEPOST]Map İmizi Çalan Kişi Ve Serverler Hakkında Yasal İşlemleri Başlattık En Kısa Zaman Da Sonuç Bulucaktır Uyarın için teşekkürler #NetherBerke

NetherBerke

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
mahlesef bu dünyada emek hırsızları çok ama yani sesli yapım vidyosu elimde en yakın zamanda update edip çalan serverlerin altında paylaşıcam[DOUBLEPOST=1402053584,1401298647][/DOUBLEPOST]Map İmizi Çalan Kişi Ve Serverler Hakkında Yasal İşlemleri Başlattık En Kısa Zaman Da Sonuç Bulucaktır Uyarın için teşekkürler #NetherBerke
Önemli degil bu arkdaşın bu forumda paylaştı bide bu haritayı indirdim bi baktım ki Bu map TurishPava tarafından çalınmıştır hemen kapattım hak yemek bana göre degil bi map için Sizin kul hakkınızı yemezdim :)