//||\\ [SonCraft] //||\\ [Faction-PvP] //||\\ [ 1.7.2 - 1.7.5] //||\\ [İp: Play.SonCraft.com] //||\\

muharrem569

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Güzel Server Olmuş Builderlik İyi Baya Emek Harcanmış Gibi Benim Oyun Nickim Niefer Gelin Bulun Beni...

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konunuz Çok Güzel Hazırlanmış
Mimariniz'de Çok Güzel
Bir Tek Şu Ayar Olduğum Hammadde Var :/
Oda Olmasa 10 Numara Olur Bence Server
İyi avlar abi her gece anasayfadasın Maşallah :lol: anime molası nezaman?

TuRKCRaFT01

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
İçerik SearchTR tarafından kaldırıldı

Moderatör tarafından düzenlendi:

kadir_fb

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ben böyle faction sw görmedim harika :D

İŞTE BUDA ARENADAN WART CLANI KLASİKLERİNDEN :)
[DOUBLEPOST=1398854459,1398854305][/DOUBLEPOST]SERVERDAKİ CLANIMIZIN VİDEOSU

arda22fb

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Server Güzel Tavsiye Ederim Birde Nasıl Vip Alıcam Yardımcı Olurmusunuz!

ahmetkrc

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Serverin yapılış fotorafları elimdedir ve bu mapin bana ayit olduğunu açık br şekilde belirtir ve serverin beli başlı gizli yerlerinde bu map gürdal güdücüye aittir yazmaktadır bunu kanıtlaya bilirim[DOUBLEPOST=1399215331,1399215301][/DOUBLEPOST]
Serverin yapılış fotorafları elimdedir ve bu mapin bana ayit olduğunu açık br şekilde belirtir ve serverin beli başlı gizli yerlerinde bu map gürdal güdücüye aittir yazmaktadır bunu kanıtlaya bilirimm[DOUBLEPOST=1399215368][/DOUBLEPOST]
Bunu Kanıtlarmısınız Bunun Yalan Olmadığını Bana Kanıtla SS Bekliyorum[DOUBLEPOST=1399215684][/DOUBLEPOST]
Bu Bir Yalan Yazıdır MrZeous,BerkeTurkmen,DreamLife 1 Hafta Önce Benim Serverimde Adminlerdi Ve Serverimde Reklam Yapmaları Sonucu erverden Kovdum Ve Bunun Sonuunda Kendilerine Bizim İsimizle Domain Alarak Ve Daha Önceden Bunlarda FTP Bulunuyordu Bundan Dolayı Map Ve Pliginlerimizi Çalıp Kendilerine Server Açtılarve Bana Bu Şekilde Saldırı Yapıyorlar Asıl çalan Onlardır Bütün Kayıtlar Elimdedir Server Loglarına Kadar Bu Kişilerin Yorumlarının Kaldırılmasını arz Ederim
O GİZLİ YERLERDEKİ GÜRDAL GÜDÜCÜ YAZILARINI MAPLERİ ÇALDIKTAN SONRA YAZMADIĞIN NE MALUM