SonCraftTR > +100 ONLİNE > Faction | SkyBlock | Survival | +7 OYUN | Play.SonCraftTR.Com

Sunucumuza gelecekmisin?

• Kesinlikle

Kullanılan: 19 43.2%
  • Bakacam

Kullanılan: 15 34.1%
  • Hayır

Kullanılan: 10 22.7%

• Kullanılan toplam oy
    44

ServetPro

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0

KOPYALANABİLİR SUNUCU ADRESİ
Play.SonCraftTR.Com

Son düzenleme:

Zergi

ingilizce havalı söz ;D
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu sunucu büyür!

NathaNomel

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu fena değil ama bu tarz absürt isimleri nerden buluyorsunuz ? SonCraftTR :/

NathaNomel

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sana göre absürt olabilir 2013'den beri SonCraftTr ismini kulanmakdayız
Skyblock özlemiştim bende sunucuya girmeye bahane olur buda bu arada websiteden kayıt var iyi güzelde sunucuya kayıt olmadanda giriliyor artı olarak kayıt olunabiliyor oyun içinden :/ websiteden kayıt olma neden var :D

ServetPro

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Skyblock özlemiştim bende sunucuya girmeye bahane olur buda bu arada websiteden kayıt var iyi güzelde sunucuya kayıt olmadanda giriliyor artı olarak kayıt olunabiliyor oyun içinden :/ websiteden kayıt olma neden var :D
Web site sonradan açdığımız icin sonradan web siteye bağlarsak birçok oyuncunun hesabı çalınacakdı :(

BarisoncuTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Skyblock'ta adasında 1'den fazla golemi olan kişi ban yer kısmı saçma olmamışmı?

NathaNomel

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Web site sonradan açdığımız icin sonradan web siteye bağlarsak birçok oyuncunun hesabı çalınacakdı :(
Keşke acele etmseymişsin skyblock da oynuyom bayadır seven adında biri var adamda fena bir kill aura vardı ona yetkililere söliyeceğimi söledim kapatmaz ise bana adamsan söle diyip küfür edip çıktı