SonCraftTr MMORPG sunucusu

ShortPallMall

AtinaSaga.Com Türkiyenin ilk MMOSurvival sunucusu
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
SonCraftTr nin açılacak olan Metin2 Temalı MMORPG sunucusundan bir kaç resim göstermek isterim

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Haritaya da özen göstermeye çalışın.

BadActive

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Metin2 tarzı sunucuları Minecraft da hep sevmişimdir.
Güzel gibi ancak haritalara biraz daha özen gösterirseniz mükemmel olabilir

ShortPallMall

En iyi cevaplar
2
Ruh hali

ShortPallMall

En iyi cevaplar
2
Ruh hali

Bu Builder'ın bıkmış hali mi :(
orası 1.köyün ormanı napabiliriz oraya, sen ormana gittiğinde yapı görebiliyomusun ? ve biz sadece burayı yapmıyoruz maplı spawnlı plugin paketi satışımız var bi yandan oraya yetişiyoruz bi yandan mmo yu tamamlıyoruz

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
orası 1.köyün ormanı napabiliriz oraya, sen ormana gittiğinde yapı görebiliyomusun ? ve biz sadece burayı yapmıyoruz maplı spawnlı plugin paketi satışımız var bi yandan oraya yetişiyoruz bi yandan mmo yu tamamlıyoruz
Hayır ormana gittiğimde yapı göremiyorum fakat metin taşı da göremiyorum.

Bu tarz ormanlar yapılabilirdi.

ShortPallMall

En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Hayır ormana gittiğimde yapı göremiyorum fakat metin taşı da göremiyorum.

Bu tarz ormanlar yapılabilirdi.
metin2 de böyle yapılarda görmedim ben hiç sade bir şekilde yapıyorum ben serveri aşırıya kaçıp saçmalamaya gerek yok ama bazı yerler üzerinde daha çalışıcam ormanı biraz daha güzelleştirebiliridmde bu kadar aşırıya kaçamam

Zariarius

People will destroyed when they kill each other...
En iyi cevaplar
0
metin2 de böyle yapılarda görmedim ben hiç sade bir şekilde yapıyorum ben serveri aşırıya kaçıp saçmalamaya gerek yok ama bazı yerler üzerinde daha çalışıcam ormanı biraz daha güzelleştirebiliridmde bu kadar aşırıya kaçamam
Tek mmorpg oyunu Metin2 imiş gibi konuşuyorsun. Ayrıca metin2'de bile bu kadar sade haritalar yok. Orada en azından köprü, iniş çıkışlı mekanlar vs. var. Burası tamamen ağaç olmuş :cay:

ShortPallMall

En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Tek mmorpg oyunu Metin2 imiş gibi konuşuyorsun. Ayrıca metin2'de bile bu kadar sade haritalar yok. Orada en azından köprü, iniş çıkışlı mekanlar vs. var. Burası tamamen ağaç olmuş :cay:
metin2 temalı mmorpg sunucusu olabilirmi metin2 yi dikkate alarak yapıyoruz o fotoyu çekme amacım sadece metinleri göstermek neden bu kadar çok takıyosunuz ormanın küçücük kısmına

Zariarius

People will destroyed when they kill each other...
En iyi cevaplar
0
metin2 temalı mmorpg sunucusu olabilirmi metin2 yi dikkate alarak yapıyoruz o fotoyu çekme amacım sadece metinleri göstermek neden bu kadar çok takıyosunuz ormanın küçücük kısmına
Ormanın küçücük kısmı olsada önemli bir kısım. Metin2 de bile böyle sade ve berbat haritalar yok.

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
MMORPG konusuna değiniyorum. Bu MMORPG değildir. Tabiri caizse kıytırık olmasına rağmen aşırı sevilen bir oyun neden bütün sektörün adını kapsıyor. :/(MT2 den bahsediyorum.) MMORPG dışında ayrı bir kitle oluştu MT2* Şuanda bile türkiyede mmorpg diyince akla gelen tek şey MT2 PvP Sunucuları. :/ MMORPG olabilmek için bir tarz oluşturmalısın yoksa bir oyunun başka bir oyuna adapte edilmesine "MMORPG" diyemezsin şahsi olarak söylüyorum. Aynı zamanda şunu söylemek istiyorum MT2 Teması bıkmadı mı be? kaç sunucu açıldı. :/

ShortPallMall

En iyi cevaplar
2
Ruh hali
MMORPG konusuna değiniyorum. Bu MMORPG değildir. Tabiri caizse kıytırık olmasına rağmen aşırı sevilen bir oyun neden bütün sektörün adını kapsıyor. :/(MT2 den bahsediyorum.) MMORPG dışında ayrı bir kitle oluştu MT2* Şuanda bile türkiyede mmorpg diyince akla gelen tek şey MT2 PvP Sunucuları. :/ MMORPG olabilmek için bir tarz oluşturmalısın yoksa bir oyunun başka bir oyuna adapte edilmesine "MMORPG" diyemezsin şahsi olarak söylüyorum.
onu bende bilmiyorum :)